تحلیل شیبا 17 خرداد 1402

تحلیل شیبا 17 خرداد 1402

زمان مطالعه 2 دقیقه

در نتیجه افت اخیر در بازار رمزارزها، شیبا اینو (SHIB) نیز مانند بیشتر دارایی‌های اصلی، شاهد کاهش قیمت خود بود. با این حال، نهنگ‌ها از این فرصت استفاده کردند تا توکن SHIB بیشتری جمع آوری کنند، که این مورد در افزایش تراکنش‌های با ارزش بالاتر از ۱۰۰،۰۰۰ دلار قابل مشاهده است. در این پست به تحلیل شیبا 17 خرداد 1402 می پردازیم.

تحلیل شیبا 17 خرداد 1402

بر اساس اطلاعات منتشرشده توسط ارائه‌دهنده اطلاعات بازار IntoTheBlock، تراکنش‌های بزرگ شیبا به ارزش حداقل ۱۰۰،۰۰۰ دلار در هفته گذشته به طور قابل‌توجهی افزایش یافته است. طبق گزارش‌ها، تعداد این تراکنش‌ها روز گذشته به عدد ۴۰ رسید، در صورتی که در تاریخ ۱ ژوئن این رقم برابر با ۱۶ تراکنش بود. ارزش این تراکنش‌های بزرگ در هفته گذشته در مجموع بالغ بر ۶۱.۶۲ میلیون دلار SHIB بوده است.
در حالی که این معیار بر تراکنش‌های بزرگ نهنگ‌ها تمرکز دارد، این مورد لزوماً به معنای افزایش انباشت شیبا توسط نهنگ‌ها نیست؛ زیرا ممکن است نهنگ‌ها با انجام این تراکنش‌ها در حال خرید یا فروش این رمزارز باشند.
با این حال، داده‌های بیشتر نشان می‌دهند که پس از کاهش شدید قیمت شیبا و رسیدن قیمت آن به ناحیه ۰.۰۰۰۰۰۷۷۳ دلار، انباشت نهنگ‌ها به شدت افزایش یافته است. بر اساس اطلاعات IntoTheBlock، نهنگ‌ها به طور گسترده‌ای ۲.۴۹ تریلیون SHIB را جمع‌آوری کرده‌اند. همچنین، تعداد خریداران بزرگ SHIB نیز به ۱۴۶ نفر افزایش یافته است.
علاوه بر این، داده‌های پایگاه تجزیه و تحلیل Santiment نیز این یافته‌ها را تأیید می‌کند. نمودارهای Santiment نشان‌دهنده روند انباشت پایدار در آدرس‌های نهنگ‌های شیبا است، به ویژه آدرس‌هایی که بین ۱۰ میلیون تا ۱ میلیارد توکن SHIB در اختیار دارند.
با این وجود، شیبا همچنان تحت تأثیر خرس‌ها قرار دارد و قیمت آن در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۳۷ درصد کاهش یافته است. در زمان انتشار این خبر، شیبا با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۰۸ دلار معامله می‌شود.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت