تحلیل قیمت ارز اوندو (ONDO) ۳۰ اردیبهشت

تحلیل قیمت ارز اوندو (ONDO) ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه 2 دقیقه

قیمت ارز دیجیتال اوندو (ONDO) در حال نزدیک شدن به بالاترین حد تاریخی خود است. این موضوع باعث شده تا سرمایه‌گذاران در مورد خرید، فروش یا نگهداری این ارز دیجیتال دچار تردید شوند. برای کمک به تصمیم‌گیری بهتر، نگاهی به تحلیل تکنیکال اوندو خواهیم انداخت. در این پست به تحلیل قیمت ارز اوندو (ONDO) ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ می پردازیم.

تحلیل قیمت ارز اوندو (ONDO) ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

بر اساس تحلیل تکنیکال، سیگنال‌های مثبتی برای اوندو دیده می‌شود. خروج از الگوی پرچم صعودی و تشکیل کندل‌های صعودی قوی در نمودار روزانه، نشان‌دهنده شانس بالای اوندو برای تداوم روند صعودی است.

همچنین، میانگین‌های متحرک که ابزاری کلیدی در تحلیل تکنیکال هستند، سیگنال خرید را برای اوندو صادر می‌کنند. این سیگنال خرید در چندین دوره زمانی مختلف، تایید‌کننده روند صعودی است.

علاوه بر میانگین‌های متحرک، مقدار مثبت شاخص مکدی (MACD) و روند صعودی آن هم نشان‌دهنده افزایش احتمالی قیمت است.

با این حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) که وضعیت اشباع خرید یا فروش را نشان می‌دهد، در محدوده خنثی قرار دارد (حدود ۶۴.۶). اگرچه این یک نکته مثبت است، اما نزدیک شدن به منطقه اشباع خرید، بیانگر احتیاط برای سرمایه‌گذاری است.

تحلیل قیمت ارز اوندو (ONDO) ۳۰ اردیبهشت

تحلیل قیمت ارز اوندو (ONDO) ۳۰ اردیبهشت

سطوح فیبوناچی اصلاحی، ابزار دیگری برای تحلیل تکنیکال هستند که برای شناسایی سطوح احتمالی حمایت و مقاومت به کار می‌روند. اکنون با نزدیک شدن اوندو به بالاترین حد تاریخی، سطوح مقاومت اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند.

عبور قیمت از سطوح مقاومتی ۰.۹۷۷۶۳ دلار و ۱.۲۱۰۸۱ دلار، می‌تواند نشان‌دهنده یک روند صعودی قوی باشد. در طرف مقابل و در صورت کاهش قیمت، سطوح ۰.۵۶۳۶۳ دلار و ۰.۳۸۲۸۱ دلار می‌توانند به عنوان سطوح حمایتی عمل کنند.

در زمان نگارش این خبر اوندو با ۵.۵ درصد کاهش روزانه مواجه شده، اما رشد بیش از ۲۱ درصدی خود در ۷ روز گذشته را همچنان حفظ کرده است. در این میان، حجم معاملات ۲۴ ساعته این رمزارز نیز حدود ۳۳ درصد کاهش داشته است.

در نهایت و با توجه به همه آنچه که گفته شد، تصمیم نهایی برای خرید، فروش یا نگهداری این ارز دیجیتال به شرایط شخصی، اهداف معاملاتی و تحمل ریسک هر فرد بستگی دارد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی