تحلیل قیمت دوج کوین ۲۵ تیر

تحلیل قیمت دوج کوین ۲۵ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه < 1 دقیقه

در حالی که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال روز گذشته با ۲.۲۵ درصد کاهش به ۱.۲۲ تریلیون دلار رسید، دوج کوین (DOGE) مقاومت قابل‌توجهی را در برابر روند نزولی نشان داد و قیمت آن در بازه مذکور، با ۶.۱۷ درصد رشد به ۰.۰۷۴۲۵ دلار افزایش یافت. در این پست به تحلیل قیمت دوج کوین ۲۵ تیر ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تحلیل قیمت دوج کوین ۲۵ تیر ۱۴۰۲

دوج کوین در ابتدای هفته به موج رشد قیمت ریپل (XRP) پیوست و در این بازه زمانی تا ۱۳.۵۲ درصد رشد کرده است. اگرچه رشد دوج کوین به احیای رالی صعودی میم کوین‌ها هم کمک کرده، ولی رقبای اصلی آن، یعنی شیبا اینو (Shiba Inu) و پپه کوین (PEPE Coin)، از آن عقب هستند.

بر اساس داده‌های بازار، در حالی که قیمت شیبا اینو روز گذشته ۵.۲۹ درصد رشد کرد و به ۰.۰۰۰۰۰۸۳۷۱ دلار رسید، قیمت پپه کوین در همان بازه زمانی با ۳.۷۱ درصد افت به ۰.۰۰۰۰۰۱۶۹۵ دلار کاهش یافت. تحلیلگر معروف آنچین،ali_charts@، معتقد است که دوج کوین در تلاش است تا سطح مقاومتی ۰.۰۷۵ دلار را شکست دهد. به گفته این تحلیلگر، عبور از دیوار عرضه ۰.۰۷۵ دلاری، باعث افزایش ۱۰ درصدی قیمت به ۰.۰۸۵ دلار می‌شود، جایی که ۱۷۶ هزار آدرس قبلاً بیش از ۱۲.۳۴ میلیارد دلار DOGE را خریداری کرده بودند. در جریان این روند صعودی، افزایش قابل‌توجهی در حجم معاملات دوج کوین هم مشاهده می‌شود که بر اساس داده‌های CoinMarketCap، روز گذشته بیش از ۱۴ درصد افزایش یافت.

شایان ذکر است که رالی فعلی دوج کوین بدون دخالت ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا و مالک توییتر، که به عنوان بزرگترین تبلیغ‌کننده میم کوین شناخته می‌شود، صورت می‌گیرد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی