تحلیل قیمت شیبا شهریور ۱۴۰۲

تحلیل قیمت شیبا شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه 3 دقیقه

در 20 آگوست، شیباریوم، شرکت پشتیبان رمز ارز محبوب Shiba Inu، بروزرسانی مهمی را در مورد تلاش‌های توسعه مداوم خود منتشر کرد. در این پست به تحلیل قیمت شیبا شهریور ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تحلیل قیمت شیبا شهریور ۱۴۰۲

در یک پست وبلاگ اخیر، تیم Shibarium بینش‌هایی در مورد وضعیت فعلی بلاک چین و اقداماتی که برای بهینه‌ سازی عملکرد آن انجام می‌دهند، با هدف راه‌ اندازی مجدد به صورت عمومی و امنیت بالا ارائه کردند.

شیتوشی کوساما، توسعه دهنده اصلی در شبکه Shiba Inu، بروز رسانی در مورد پیشرفت تیم ارائه کرد و اظهار داشت:

امروز، این تیم روی پیاده سازی کامل اقدامات امنیتی متمرکز شده است و تست آن را روی بلاک چین آغاز کرده است. شیباریوم در حال حاضر فعال است (اما در حالت پرایوت یا خصوصی) و بلاک ها را تولید می کند.

به عنوان بخشی از تلاش‌های مداوم خود برای تکمیل ویژگی‌های امنیتی شیباریوم، تیم پیش‌ بینی می‌کند تا اوایل هفته آینده با شرکای گذشته که به آنها “old frens” گفته می‌شود، همکاری کند. در حرکت رو به جلو، شیتوشی کوساما اشاره کرد که:

فردا، به منظور کار با فرن های جدید (در عین حال قدیمی) خود در روز دوشنبه، قبل از راه اندازی مجدد زنجیره به صورت عمومی، به مقیاس پذیری و تست شیباریوم ادامه خواهیم داد.

این اطلاعیه برای جامعه شیباریوم و صنعت بزرگتر ارزهای دیجیتال قابل توجه است.

افزایش امنیت و مقیاس‌ پذیری شیباریوم احتمالاً کاربران بیشتری را جذب می‌کند و جایگاه شبکه Shiba Inu را به عنوان یک رهبر در فضای بلاک چین در حال گسترش بیشتر مستحکم می‌کند.

برای جامعه شیباریوم، این خبر نقطه عطف مهمی از پتانسیل پروژه و چشم انداز آینده شیبا است. از آنجایی که تیم به ساختن یک پلتفرم قوی با امنیت بالا ادامه می‌ دهد، جامعه گسترده‌ تر ارزهای دیجیتال مشتاقانه تأثیر آینده این پلتفرم پر سروصدا را بر چشم‌ انداز صنعت پیش‌ بینی می‌کند.

با وجود همه دستاورد ها قیمت شیبا در هفت روز گذشته بیش از 20 درصد سقوط کرده است! از این رو در ادامه قصد داریم به بررسی سه نکته در مورد تحلیل shib بپردازیم و دریابیم که مسیر بعدی قیمت به کدام سمت و سو است؟

عدم توانایی در شکست مقاومت کلیدی

شیبا اینو در قیمت در 0.00000080 دلار حمایت شده است و سعی کرد به سمت بالاتر حرکت کند، اما پس از رسیدن به مقاومت 0.0000085 دلار به سرعت سقوط کرد. از آن زمان به بعد، ارز دیجیتال شیبا به سطح حمایت کلیدی بازگشت که به نظر می رسد اکنون دوباره قیمت تحت فشار قرار گرفته است.

تحلیل قیمت شیبا شهریور ۱۴۰۲

تحلیل قیمت شیبا شهریور ۱۴۰۲

قدرت در دست فروشندگان شیبا

در نه روز گذشته، فروشندگان موفق به بستن نه کندل قرمز رنگ در چارت روزانه شیبا شدند. این نشان می دهد که خرس ها در حال حاضر بر روند شیبا تسلط دارند، اما در سه روز گذشته، حجم فروش کاهش یافته است. این می تواند نشان دهنده این باشد که SHIB به پایین ترین سطح حمایتی رسیده است.

تحلیل قیمت شیبا شهریور ۱۴۰۲

تحلیل قیمت شیبا شهریور ۱۴۰۲

روند نزولی شیبا ادامه دارد!

در حالی که شدت فروش در چند روز گذشته کاهش یافته است، شاخص‌های مومنتوم، مانند MACD در تایم فریم روزانه، همچنان یک سیگنال نزولی می‌ دهند. هیستوگرام MACD هنوز به پایین ترین سطح خود نرسیده است، اما در صورتی که فروشندگان تسلط خود را از دست بدهند این احتمال وجود دارد که روند با خرید شیبا توسط خریداران هدایت شود.

تحلیل قیمت شیبا شهریور ۱۴۰۲

تحلیل قیمت شیبا شهریور ۱۴۰۲

پیش بینی کوتاه مدت برای قیمت SHIB

اگر شیبا بخواهد این روند نزولی را متوقف کند، پشتیبانی 0.0000080 دلار باید حفظ شود. اگر شکسته شود، قیمت می تواند به سرعت به 0.00000070 دلار کاهش یابد. مقاومت در 0.0000085 دلار باقی می ماند و تاکنون هرگونه تلاش برای برگشت را متوقف کرده است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه