تحلیل قیمت ورلد کوین ۱۹ مرداد

تحلیل قیمت ورلد کوین ۱۹ مرداد

زمان مطالعه 3 دقیقه

ورلد کوین (WLD) در زمان راه‌اندازی در ۲۴ جولای، توجه سرمایه‌گذاران زیادی را به خود جلب کرد. در این پست به تحلیل قیمت ورلد کوین ۱۹ مرداد می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تحلیل قیمت ورلد کوین ۱۹ مرداد

با این حال، در میان شک و تردیدهای فزاینده پیرامون جمع‌آوری داده‌های بیومتریک کاربران و اسکن عنبیه چشم آنها، به نظر می‌رسد که روند قیمت توکن WLD شتاب اولیه را ندارد.

پروژه ورلد کوین به ویژه در هفته‌ای که گذشت و پس از گرفتار شدن در مشکلات نظارتی با مقامات کنیا، در کانون توجه رسانه‌ها قرار گرفت.

در نتیجه افزایش نگرانی‌ها پیرامون این پروژه، قیمت WLD روز سه‌شنبه به زیر سطح حمایتی ۲ دلار سقوط کرد و زیان‌ها در ماه آگوست تا مرز ۲۵ درصد افزایش یافت.

از طرف دیگر، داده‌های منتشرشده توسط پلتفرم تحلیلی Santiment نشان می‌دهند تعداد کاربران فعالی که WLD را در تراکنش‌های روزانه اتخاذ می‌کنند، به شدت کاهش یافته‌ است. همان‌طور که در شکل زیر نشان داده شده، ورلد کوین تنها ۴۴۰ آدرس فعال را در ۸ آگوست جذب کرد. این رقم نشان‌دهنده کاهش نگران‌کننده ۸۰ درصدی نسبت به ۲،۲۷۲ آدرس فعال ثبت‌شده در ۲۴ جولای است.

تحلیل قیمت ورلد کوین ۱۹ مرداد

تحلیل قیمت ورلد کوین ۱۹ مرداد

آدرس‌های فعال روزانه، معیاری حیاتی از فعالیت در یک شبکه بلاکچینی است و تعداد آدرس‌های کیف پول منحصربه‌فردی را که در یک دوره معین با هم تعامل دارند، ردیابی می‌کند. وقتی این شاخص کاهش یابد، نشان‌دهنده بی‌علاقگی فزاینده در میان شرکت‌کنندگان شبکه است.

قابل توجه است که تعداد کیف پول‌های کاربران ثبت‌شده در ورلد کوین هفته گذشته از یک میلیون آدرس عبور کرد. با این حال، کاهش ۸۰ درصدی در تعداد آدرس‌های فعال روزانه به این معنی است که تنها کسری از آنها، از WLD برای تراکنش‌های روزانه استفاده می‌کنند.

با وجود این افت قیمتی، نهنگ‌ها به خرید ورلد کوین ادامه می‌دهند. نمودار منتشرشده توسط Santiment نشان می‌دهد که نهنگ‌هایی که بین ۱۰۰ هزار تا ۱ میلیون WLD موجودی دارند، در ماه آگوست با افت قیمت خرید کرده‌اند. طبق گزارش‌ها، تا اول آگوست، این نهنگ‌ها دارای موجودی تجمعی ۴٫۰۲ میلیون توکن WLD بودند. اما تا ۹ آگوست، این گروه از سرمایه‌گذاران، ۵٫۰۲ میلیون WLD داشتند.

تحلیل قیمت ورلد کوین ۱۹ مرداد

تحلیل قیمت ورلد کوین ۱۹ مرداد

با قیمت فعلی رمزارز ورلد کوین، یعنی ۱٫۹ دلار، نهنگ‌ها در ۱۰ روز اول معاملات در ماه آگوست، در مجموع ۱٫۹ میلیون دلار سرمایه‌گذاری جدید انجام داده‌اند. به طور معمول، زمانی که نهنگ‌ها با خرید توکن‌های بیشتر به کاهش قیمت واکنش نشان می‌دهند، بیانگر آن است که نسبت به بهبود زودهنگام قیمت اطمینان دارند.

پیش‌بینی قیمت WLD در کوتاه مدت
با توجه به حرکت صعودی پایدار در میان نهنگ‌ها، ورلد کوین (WLD) احتمالاً از سطح حمایتی ۱٫۹ دلاری دفاع خواهد کرد. و اگر گاوها بتوانند بر خرس‌ها غلبه کنند، توکن WLD خواهد توانست سطح ۲ دلاری را پس بگیرد.

با این حال، اگر اقدامات نظارتی فعلی پیرامون ورلد کوین همچنان ادامه داشته باشد، قیمت WLD ممکن است به زیر ۱٫۹ دلار کاهش یابد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT