تولید کننده تصویر هوش مصنوعی

13 بهترین تولید کننده تصویر هوش مصنوعی که می توانید در سال 2023 امتحان کنید

زمان مطالعه 8 دقیقه

هوش مصنوعی چشم انداز بسیاری از صنایع را تغییر می دهد و یکی از زمینه هایی که هوش مصنوعی در آن تأثیر زیادی دارد، ایجاد تصویر است. تولید کننده تصویر هوش مصنوعی را در ادامه معرفی کرده ایم.

مولدهای تصویر هوش مصنوعی زیادی وجود دارند که با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی متن را به تصویر تبدیل می کنند. این ابزارهای هوش مصنوعی می توانند راهی عالی برای تبدیل سریع ایده ها یا مفاهیم شما به نمایش های بصری در عرض چند ثانیه باشند.

بنابراین، کدام مولد تصویر هوش مصنوعی بهترین است؟ در این مقاله، نگاهی به 13 مورد از بهترین تولیدکنندگان تصویر هوش مصنوعی در بازار در سال 2023 خواهیم داشت.

تولید کننده تصویر هوش مصنوعی چیست؟

مولد تصویر هوش مصنوعی ابزاری است که می تواند برای تولید تصاویر واقعی از متن استفاده شود. این نوع ابزار مبتنی بر یک الگوریتم یادگیری عمیق است که بر روی مجموعه داده بزرگی از تصاویر و توضیحات مربوط به آنها آموزش داده شده است.

تولید کننده های تصویر هوش مصنوعی را می توان برای اهداف مختلفی استفاده کرد، مانند ایجاد الهام برای پروژه های خلاقانه شما، تجسم ایده های شما، کاوش در سناریوها یا مفاهیم مختلف، یا صرفاً برای سرگرمی با هوش مصنوعی.

شما می توانید از مولدهای تصویر هوش مصنوعی برای ایجاد سریع تصاویر از مناظر، حیوانات، اشیاء، شخصیت ها، مدل های سه بعدی یا هر چیز دیگری که می توانید تصور کنید استفاده کنید و آنها را با گزینه ها و جزئیات مختلف سفارشی سازی تغییر دهید.

13 مولد تصویر برتر هوش مصنوعی

AI Image Generator توسط Fotor

Fotor، یک ویرایشگر عکس آنلاین با میلیون ها کاربر در سراسر جهان، اخیراً یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی منتشر کرده است. استفاده از آن بسیار آسان است. شما فقط باید پیام های متنی خود را تایپ کنید و مولد تبدیل متن به تصویر Fotor با هوش مصنوعی را تماشا کنید که آن را در عرض چند ثانیه زنده می کند. می‌توانید از آن برای ایجاد تصاویر واقعی چهره، شخصیت‌های سه‌بعدی، هنر انیمیشن، نقاشی، پس‌زمینه و هنر دیجیتال از هر نوع استفاده کنید.

بهترین بخش در مورد تولید کننده تصویر هوش مصنوعی Fotor این است که استفاده از آن رایگان است و به شما امکان می دهد تصویر تولید شده خود را با وضوح کامل صادر کنید. این یک گزینه عالی برای کاربران مبتدی و پیشرفته است.

ویژگی های کلیدی:

2 مدل تبدیل تصویر: متن به تصویر و تصویر به تصویر

حالت تولید سریع تصویر

امکان تولید تصاویر عالی از متن

9 سبک تبدیل مختلف برای انتخاب

تولید کننده تصویر هوش مصنوعی NightCafe

NightCafe یکی از محبوب ترین مولدهای تبدیل متن به تصویر هوش مصنوعی در بازار است. گفته می شود که الگوریتم ها و گزینه های بیشتری نسبت به سایر ژنراتورها دارد. دارای 2 مدل تبدیل متن به تصویر و انتقال سبک است.

متن به تصویر: شما فقط باید یک متن توضیحات را وارد کنید، و NightCafe به طور خودکار تصویری از صحنه مربوطه را بر اساس توضیحات شما ایجاد می کند.

انتقال سبک: یک عکس را در کافه شب آپلود کنید و می تواند تصاویر شما را به سبک نقاشی های معروف تبدیل کند.

کافه شبانه بر اساس یک سیستم اعتباری است. هرچه اعتبار بیشتری داشته باشید، می توانید تصاویر بیشتری تولید کنید. می توانید با شرکت در انجمن یا خرید اعتبار کسب کنید.

ویژگی های کلیدی:

آسان برای استفاده

فرآیند تولید سریع تصویر

5 نسل تصویر رایگان در روز

سبک های مختلف هنری برای انتخاب

قادر به تولید تصاویر با وضوح بالا برای چاپ

تولید کننده تصویر هوش مصنوعی Dream توسط WOMBO

Dream by WOMBO توسط یک استارتاپ کانادایی هوش مصنوعی WOMBO ایجاد شد. بسیاری آن را بهترین تولید کننده تصویر هوش مصنوعی از متن می دانند.

روند استفاده از Dream by WOMBO بسیار شبیه به NightCafe است. یک جمله بنویسید، یک سبک هنری انتخاب کنید و اجازه دهید Dream by WOMBO تصویر را برای شما ایجاد کند.

یکی از بهترین بخش های Dream by WOMBO این است که به شما امکان می دهد یک تصویر را به عنوان مرجع آپلود کنید، بنابراین می توانید تصاویری تولید کنید که با دید شما مطابقت بیشتری داشته باشند.

ویژگی های کلیدی:

آسان برای استفاده

سبک های هنری مختلف در دسترس است

نسل های نامحدود تصویر به صورت رایگان

تصاویر تولید شده خود را به عنوان NFT بفروشید

تولید کننده تصویر هوش مصنوعی DALL-E 2

DALL-E 2 یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی پیشرفته است که توسط OpenAI، همان تیمی که GPT-3، بهترین الگوریتم یادگیری ماشینی زبان طبیعی را ایجاد کرده است، توسعه یافته است.

بنابراین، DALL-E 2 به پیشرفته‌ترین تولیدکننده تصویر هوش مصنوعی در بازار تبدیل می‌شود که می‌تواند انواع هنرهای دیجیتال و تصاویر را از متن تولید کند.

فقط متن را وارد کنید، و Dall-E 2 یک سری عکس بر اساس متن شما ایجاد می کند. می توانید از آن برای ایجاد تصاویر، طراحی محصولات و ایجاد ایده های جدید برای تجارت استفاده کنید.

یکی از بهترین ویژگی هایی که DALL-E 2 ارائه می دهد، قلم موی رنگ آن است که به شما امکان می دهد جزئیاتی مانند سایه ها، هایلایت ها، رنگ ها، بافت ها و غیره را به تصویر خود اضافه کنید.

ویژگی های کلیدی:

تولید چندین تصویر در هر زمان در چند دقیقه

کیفیت و دقت تصویر عالی است

امکان ویرایش تصاویر تولید شده

تولید کننده تصویر هوش مصنوعی Midjourney

Midjourney همچنین یکی از بهترین تولیدکنندگان تصویر هوش مصنوعی است که دارای قابلیت های جامع و تولید تصویر بسیار سریع است. یک پیام متنی وارد کنید و اجازه دهید Midjourney بقیه کارها را انجام دهد.

بسیاری از هنرمندان از Midjourney برای ایجاد تصاویری که می خواهند به عنوان الهام بخش کار خود استفاده می کنند.

نقاشی هوش مصنوعی “Théâtre d’Opéra Spatial” که با استفاده از Midjourney ساخته شده است، جایزه اول را در یک مسابقه هنرهای زیبا در نمایشگاه ایالت کلرادو دریافت کرد و 20 هنرمند دیگر را شکست داد.

با این حال، در حال حاضر، Midjourney بر روی یک سرور Discord میزبانی می شود. برای تولید تصاویر با MidJourney، باید به سرور او بپیوندید و از دستورات ربات Discord برای ایجاد تصاویر استفاده کنید. اما این آسان است، شما به راحتی می توانید در عرض چند دقیقه شروع کنید.

ویژگی های کلیدی:

آسان برای شروع

سریع برای تولید تصویر تولید شده توسط هوش مصنوعی

کیفیت تصاویر تولید شده عالی است

4 تصویر خروجی در هر زمان

Dream Studio (Stable Diffusion)

در حال حاضر، Dream Studio که با نام Stable Diffusion نیز شناخته می‌شود، یکی از محبوب‌ترین تولیدکنندگان هوش مصنوعی متن به تصویر است. این یک مدل منبع باز است که پیام های متنی را در عرض چند ثانیه به تصویر تبدیل می کند. علاوه بر این، می تواند با ترکیب یک عکس آپلود شده و یک توضیحات نوشته شده، آثار هنری فوتورئالیستی تولید کند.

Dream Studio را می توان برای ایجاد تصاویر عکاسی، تصاویر، مدل های سه بعدی، لوگوها و اساساً هر تصویری که تصور کنید استفاده کرد.

ویژگی های کلیدی:

تولید سریع تصویر هوش مصنوعی

چندین نسل تصویر در هر زمان

نتایج با کیفیت بالا می آیند

گزینه های سفارشی سازی برای ویرایش تصاویر AI تولید شده

دسترسی به API

تولید کننده تصویر هوش مصنوعی Craiyon

کراییون قبلاً DALL-E mini نامیده می شد. این توسط محققان گوگل و Hugging Face توسعه یافته است. به سادگی یک توضیح متنی را تایپ کنید تا 9 تصویر مختلف از متن ورودی شما ایجاد شود.

Craiyon یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی عالی و بدون نیاز به صفحه ثبت نام است. شما می توانید هر کلمه کلیدی را که دوست دارید تایپ کنید و تصویر تولید شده توسط هوش مصنوعی خود را در چند دقیقه ببینید!

ویژگی های کلیدی:

آسان برای استفاده

بدون نیاز به ثبت نام یا ثبت نام

تولید نامحدود تصویر هوش مصنوعی به صورت رایگان

9 تصویر در هر زمان به روشی خنده دار و خلاقانه ایجاد کنید

Deep Dream Generator

Deep Dream یک ابزار آنلاین محبوب تولید کننده هنر هوش مصنوعی است. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای مجموعه ای از ابزارهای هوش مصنوعی برای ایجاد محتوای بصری است.

Deep Dream می‌تواند تصاویر واقعی واقعی را از پیام‌های متنی ایجاد کند، یک تصویر پایه را با یک سبک نقاشی معروف ادغام کند، یا یک تصویر جدید بر اساس تصویر اصلی با استفاده از یک شبکه عصبی عمیق که روی میلیون‌ها تصویر آموزش داده شده است، ایجاد کند.

ویژگی های کلیدی:

آسان برای استفاده

قادر به ایجاد تصاویر واقعی و انتزاعی است

3 مدل هوش مصنوعی برای انتخاب

StarryAI

StarryAI یک تولید کننده خودکار تصویر هوش مصنوعی است که تصاویر را به NFT تبدیل می کند. این می تواند تصاویر را با الگوریتم های یادگیری ماشین پردازش کند و به هیچ ورودی از کاربر نیاز ندارد.

یکی از بهترین چیزها در مورد StarryAI این است که مالکیت کامل تصاویر ایجاد شده را در اختیار شما قرار می دهد که می توانند برای اهداف شخصی یا تجاری استفاده شوند.

ویژگی های کلیدی:

سریع و آسان برای استفاده

برنامه تولید تصویر هوش مصنوعی برای هر دو دستگاه اندروید و iOS

می تواند به عنوان یک ژنراتور NFT استفاده شود

قادر به ایجاد تصاویر واقعی، تصاویر انتزاعی و رندر محصول است

تولید کننده تصویر هوش مصنوعی Artbreeder

Artbreeder با استفاده از یادگیری ماشینی، تصاویر خلاقانه و منحصر به فردی را با ترکیب مجدد تصاویر ایجاد می کند. می توانید از آن برای ایجاد مناظر، شخصیت های متحرک، پرتره و تصاویر مختلف دیگر استفاده کنید.

با این حال، کیفیت تصاویر تولید شده به خوبی سایر تولیدکنندگان تصویر هوش مصنوعی نیست.

یکی از ویژگی های پیشرفته Artbreeder این است که هزاران تصویر ارائه می دهد و به کاربر اجازه می دهد آنها را در پوشه ها مدیریت کند و آنها را با فرمت JPG یا PNG دانلود کند.

ویژگی های کلیدی:

انواع مختلف تصویر را ایجاد کنید

مناظر، شخصیت های انیمه، پرتره و موارد دیگر را ایجاد کنید

مدیریت تصاویر در پوشه ها، قابل دانلود در فرمت های JPG و PNG

Photosonic

Photosonic یک ابزار تولید کننده تصویر هوش مصنوعی مبتنی بر وب است که به شما امکان می دهد تصاویر واقعی یا هنری را از هر توضیح متنی با استفاده از یک مدل پیشرفته متن به تصویر AI ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد کیفیت، تنوع و سبک تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی را با تنظیم توضیحات و اجرای مجدد مدل کنترل کنید.

ویژگی های کلیدی:

استفاده آسان و سریع

10 نسل تصویر رایگان

حقوق کامل استفاده از تصاویر تولید شده برای هر هدف شخصی یا تجاری

DeepAI

این یک مولد متن به تصویر هوش مصنوعی است. مدل هوش مصنوعی آن مبتنی بر Stable DIffusion است و می‌تواند تصاویر را از ابتدا از توضیحات متنی ایجاد کند.

استفاده از DeepAI رایگان است و به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی تصویر ایجاد کنید و هر یک منحصر به فرد است. همچنین دارای یک API متن به تصویر رایگان است که توسعه دهنده می تواند از آن برای اتصال آن به پروژه نرم افزاری دیگر استفاده کند. با این حال، کیفیت آن به اندازه سایر تولیدکنندگان تصویر هوش مصنوعی ذکر شده در این مقاله نیست.

ویژگی های کلیدی:

آسان برای استفاده

نسل های نامحدود تصویر به صورت رایگان

دسترسی متن به تصویر API

تصاویر هوش مصنوعی منحصر به فرد و خلاقانه ایجاد کنید

تولید کننده تصویر هوش مصنوعی Big Sleep

Big Sleep یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی از متن است که مبتنی بر پایتون است و از یک شبکه عصبی برای ایجاد تصویر استفاده می کند. این در GitHub است و منبع باز است.

ویژگی های کلیدی:

رایگان برای استفاده

قادر به تولید چند تصویر عالی از متن

گزینه ای برای صادرات تصاویر با وضوح تا 1024×1024

افکار نهایی

چه یک طراح گرافیک حرفه‌ای باشید و چه یک کاربر معمولی که می‌خواهید با تولید تصاویر سرگرم‌کننده داشته باشید، یک تولیدکننده تصویر هوش مصنوعی برای شما وجود دارد. با گزینه های بسیار زیادی که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، پیدا کردن گزینه ای که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد آسان است. امیدواریم این لیست به شما در انجام این کار کمک کرده باشد!

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی