بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان، بیست‌وچهارمین فرایند توکن‌سوزی سه‌ماهه خود را تکمیل کرده و 1.99 میلیون توکن BNB به ارزش 619 میلیون دلار را سوزانده است. در این پست به بررسی توکن‌سوزی ۲ میلیونی BNB می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

توکن‌سوزی ۲ میلیونی BNB

فرایند توکن‌سوزی بخشی از تلاش بایننس برای کاهش عرضه در گردش BNB به زیر 100،000،000 توکن است. این فرایند از رویکرد Auto-Burn پیروی می‌کند. در فرایند قبلی توکن‌سوزی، در مجموع 747.51 توکن BNB از طریق برنامه Pioneer Burn سوزاند شده بود.
پروتکل Auto-Burn مقدار BNB برای سوزاندن را بر اساس قیمت و تعداد بلاک‌های تولید‌شده در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) در طول سه‌ماهه محاسبه می‌کند و هدف آن، کاهش تدریجی کل عرضه در گردش BNB است. با احتساب توکن‌سوزی اخیر، بایننس تاکنون در مجموع 48 میلیون توکن BNB را سوزانده است.
با وجود این ‌توکن‌سوزی‌ها، قیمت BNB بیش از یک ماه است که در محدوده کوچکی در حدود 250 دلار در نوسان است که آن را می‌توان به نبرد حقوقی مداوم بین بایننس و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نسبت داد. از لحاظ تاریخی، قیمت BNB اغلب پس از فرایند توکن‌سوزی‌ افزایش می‌یابد. با این حال، حرکت قیمتی فعلی نگرانی‌هایی را در مورد کاهش بیشتر قیمت‌ها ایجاد کرده است.
در زمان نگارش این خبر، توکن BNB در محدوده 243.50 دلار معامله می‌شود که نسبت به پایین‌ترین سطح روز گذشته، با رشد اندک 1 درصدی همراه بوده است. در مقابل، حجم معاملات در 24 ساعت گذشته، 30 درصد افزایش داشته که نشان‌دهنده افزایش علاقه معامله‌گران به این ارز دیجیتال است.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید