روز گذشته، ایلان ماسک، مالک اپلیکیشن X (که قبلاً توییتر نامیده می‌شد)، توییتی را منتشر کرد که در آن نوشته بود: اتفاق خاصی به زودی رخ خواهد داد. در این خبر به بررسی توییت جدید مدیر X برای دوج کوین می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

توییت جدید مدیر X برای دوج کوین

این توییت موجی از واکنش‌های مشتاقانه را از سوی جامعه ارزهای دیجیتال، به‌ویژه حساب‌هایی با محوریت دوج کوین (DOGE) به همراه داشت.

بسیاری از افراد، از جمله اینفلوئنسر دیوید گوخشتاین، انتظار دارند که X، دوج کوین را به عنوان یک روش پرداخت به این برنامه اضافه کند، همان‌طور که ماسک بارها به صورت غیرمستقیم به آن اشاره کرده است.

ایلان ماسک همچنان در تلاش برای جذب توجه‌ها است که هفته گذشته، با تغییر نام تجاری توییتر شروع شد. روز گذشته، ماسک تصویری از لوگوی جدید این اپلیکیشن یعنی “X” را منتشر کرد و در این میان، برخی از حساب‌های مهم مرتبط با ریپل (XRP) هم، این لوگو را به لوگوی این ارز دیجیتال تشبیه کردند.

اگر ایلان ماسک واقعاً پرداخت‌ از طریق دوج کوین را به برنامه X اضافه کند، این امر به پذیرش گسترده این میم کوین همراه با افزایش قابل‌توجه قیمت آن، منجر خواهد شد. در زمان نگارش این خبر، دوج کوین پس از رشد 13.58 درصدی در هفته گذشته و صعود 3 درصدی نسبت به 24 ساعت گذشته، در محدوده قیمتی 0.08 دلار در حال معامله شدن است.

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید