در یک اطلاعیه غافل‌گیرکننده، کوین بیس در مورد تعلیق معاملات شش ارز دیجیتال در صرافی خود از تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۲۳ خبر داد. این حرکت منعکس‌کننده موج اخیر در صنعت ارزهای دیجیتال است، جایی که صرافی‌ها به طور فعال رمزارزها را از فهرست معاملات خود حذف یا تعلیق می‌کنند تا از انطباق با معیارهای فهرست‌بندی دقیق و افزایش کیفیت کلی دارایی‌های موجود برای معاملات اطمینان حاصل کنند. در این خبر به بررسی جدیدترین ارزهای حذف شده از کوین بیس می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

جدیدترین ارزهای حذف شده از کوین بیس

شش رمزارزی که تحت تاثیر این تعلیق قرار خواهند گرفت عبارتند از BOND ،DDX ،JUP ،MULTI ،OOKI و VGX. کاربران کوین ‌بیس دیگر نمی‌توانند با استفاده از خدماتی مانند معاملات ساده و پیشرفته، کوین ‌بیس پرو، کوین ‌بیس اکسچنج و کوی ن‌بیس پرایم، این رمزارزها را در این صرافی معامله کنند.

این تصمیم پس از بررسی کاملی که توسط تیم کوین بیس انجام شده، اتخاذ گشته است که نشان داد این رمزارزها معیارهای کافی و مورد نیاز را ندارند. این حرکت نشان‌دهنده تعهد کوین بیس به حفظ یکپارچگی صرافی خود و تضمین ایمنی و اعتماد پایگاه کاربران خود است. این تعلیق به طور رسمی از ۷ سپتامبر اعمال می‌شود و تقریباً دو هفته به کاربران فرصت می‌دهد تا تنظیمات لازم را در پرتفوی خود انجام دهند.
پس از اعلام این خبر، رمزارزهای مذکور کاهش قیمت را تجربه کردند و BOND ،DDX ،JUP ،MULTI ،OOKI و VGX به ترتیب با ۵.۱، ۲۴، ۱۶، ۰.۷، ۰.۵ و ۶ درصد کاهش یافتند. شایان ذکر است که تعلیق معاملات MULTI در بحبوحه یک سری مشکلات برای این پروژه، از جمله دستگیری مدیرعامل آن و بسته شدن پل آن به دنبال سقوط بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد. در نتیجه، بسیاری از جامعه رمزارزها نسبت به آینده Multichain تردید دارند.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید