اپلیکیشن دیوار از شب سه‌شنبه ۲۳ خرداد به دلیل تحریم‌ها از گوگل پلی (فروشگاه رسمی اپلیکیشن گوگل) حذف شده است. در ایمیلی که گوگل برای دیوار ارسال کرده، اعلام شده که این اقدام با استناد به ماده ۱۶.۵ «توافقنامه توسعه‌دهندگان» صورت گرفته که به تحریم‌های وضع شده از سوی دولت آمریکا اشاره دارد. در این پست به بررسی حذف اپلیکیشن دیوار از گوگل پلی می پردزایم.

حذف اپلیکیشن دیوار از گوگل پلی

حذف اپلیکیشن رسمی دیوار از گوگل‌پلی می‌تواند باعث انتشار بدافزارها با سوءاستفاده از عنوان و برند دیوار در فروشگاه رسمی گوگل و تضییع حقوق کاربران‌ شود.

<yoastmark class=

اطلاعیه سایت دیوار : ما همه تلاش‌مان را با استفاده از ابزارهای قانونی موجود برای حل این مشکل انجام می‌دهیم تا اپلیکیشن دیوار بتواند بار دیگر به گوگل‌پلی بازگردد. تا زمان حل این مشکل می‌توانید از صفحه دانلود دیوار برای اطلاع از روش‌های نصب و به‌روز‌رسانی اپلیکیشن استفاده کنید.

تابستان 1401 نیز اپلیکیشن‌های شیپور، شیپور پلاس و آلونک از گوگل‌پلی حذف شدند. در همین راستا دیوار اطلاعیه ای را منتشر کرد و گفت آنها برای حمایت از شیپور تصمیم گرفته‌اند به طور موقت اپلیکیشن شان در گوگل پلی نمایش داده نشود. تصمیمی که البته پس از یک روز و به درخواست شیپور، بازگردانده شد.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید