ويژگی های خرید از سایت sav.com

خرید از سایت sav.com

زمان مطالعه 2 دقیقه

جهت ثبت دامنه بین‌المللی بسترهای مختلفی وجود دارد که یکی از آن‌ها سایت sav است. شما در این سایت می‌توانید دامنه دلخواه خود را یافته و برای خریدای و ثبت آن اقدام نمایید. برای خرید از سایت sav.com می توانید از لینک زیر ثبت سفارش نمایید:

خرید از سایت sav.com

ويژگی های خرید از سایت sav.com

امنیت اطلاعات کاربران

مسئله حفاظت از حریم خصوصی از جمله ویژگی‌هایی است که برای کاربران بسیار اهمیت دارد و این سایت از آن برخوردار است. برخی از مجموعه‌هایی که در این حوزه کار می‌کنند برای حفظ اطلاعات شخصی شما هزینه‌ای را دریافت خواهند کرد؛ در صورتی که این سایت به طور کاملا رایگان از اطلاعات شخصی شما محافظت می‌نماید. با توجه به توضیحاتی که ارائه شد، حفظ امنیت اطلاعات شخصی کاربران یک مزیت بسیار بااهمیت برای sav‌ خواهد بود.

خرید از سایت sav.com

خرید از سایت sav.com

امکانات متفاوت

کسی که می‌خواهد دامنه‌ای را ثبت کند تا بعدا به کمک آن سایتی را در معرض دید قرار دهد، نیاز به قابلیت‌های متفاوتی خواهد داشت که باید آن‌ها را از جاهای مختلفی تهیه نماید. برای مثال گواهی SSL که یک گواهی امنیتی است و امروزه جزو ضروریات یک دامنه و سایت می‌باشد را شما باید از جای دیگری برای دامنه خود تهیه نمایید؛ این در حالی است که اگر دامنه خود را از سایت sav‌ خریداری نمایید، می‌توانید از امکان دریافت SSL رایگان نیز بهره‌مند شوید. دقت داشته باشید که این ویژگی را هر سایتی ارائه نمی‌کند. قابلیت‌های دیگری نیز هستند که با استفاده از این سایت برای شما فراهم شده‌اند که برخی از آن‌ها عبارتند از:

  • CDN
  • Email Forwarding
  • Domain Forwarding
    و…

سرعت بالا و کمیسون پایین سایت sav

ویژگی دیگری که می‌توان برای سایت sav‌ ذکر کرد، سرعت بالا و تنوع زیادی است که این مجموعه برای فروش دامنه دارد. شما می‌توانید با جستجو در این سایت تعداد زیادی دامنه با پسوندها و آدرس‌های متنوع را به صورت یکجا داشته باشید و با قابلیت‌های فیلتر کردن و جستجو خیلی سریع دامنه دلخواه خود را پیدا کنید. بدیهی است که سهولت در خرید یکی از مزیت‌های بزرگی است که sav‌ به خوبی آن را برای کاربران خود فراهم نموده است.. در واقع شما به عنوان مخاطب این سایت بدون هیچ دردسر و اتلاف وقتی می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

ویژگی دیگری که می‌توان برای این سایت معرفی نمود کمیسیون فروش دامنه است که مقدار آن پایین بوده و موجب رضایت کاربران واقع شده است. به عبارت دیگر کاربران این سایت خود می‌توانند به عنوان یک فروشنده در این سایت، دامنه‌ای که مالکیت آن را دارند نیز برای فروش قرار دهند و از این راه به درآمد برسند. نکته‌ای که در بحث فروش قرار دارد این است که اگر سایت sav‌ کمیسیون بالایی برای فروش دامنه در نظر می‌گرفت، افراد نمی‌توانستند با قیمت‌های مناسب و رقابتی در این سایت دامنه‌های خود را بفروشند در حالی که کمیسیون این سایت چیزی در حدود 4 درصد و حتی بعضا کمتر است. با توجه به پایین بودن کمیسیون و رقابتی که در این سایت وجود دارد، شما می‌توانید دامنه‌های خوبی با قیمت‌های مناسب پیدا کنید.

امتیاز 5/5 - از 4 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت