شرکت صاحب کیف پول ارز دیجیتال متامسک (MetaMask) در یک توییت جدید، دریافت مالیات از مشتریان خود را یک شایعه اشتباه اعلام کرد. دریافت مالیات از کاربران کیف پول متامسک : شایعه یا حقیقت ؟

دریافت مالیات از کاربران کیف پول متامسک

ConsenSys، شرکت مالک کیف پول ارز دیجیتال متامسک، به شایعه اخیری که با عنوان «کسر مالیات در هنگام تراکنش‌های ارز دیجیتال» منتشر شد، پایان داد. این شرکت، شایعه منتشر شده را بر اساس اطلاعات نادرست اعلام کرد.

این شایعه ابتدا از برداشتی اشتباه از ضوابط سرویس متامسک منتشر شد. در توضیحاتی تکمیلی، شرکت کانسنسیس وجود بخش مالیات در ضوابط سرویس‌های خود را منحصرا برای بخش محصولات و برنامه‌های پولی اعلام کرد. بنابراین این مالیات هیچ ارتباطی با تراکنش‌های ارز دیجیتال آن‌چین متامسک ندارد. کانسنسیس در رابطه اعلام کرد:

«واژگان قانونی می‌توانند پیچیده باشند. اما تاکید می‌کنیم که این بخش از ضوابط ما در خصوص متامسک یا هر محصولی که شامل مالیات فروش است، مربوط نیست.»

روز گذشته در تاریخ ۲۱ می، هنگامی که کاربران به این ضوابط سرویس متامسک برخوردند، سر و صدای زیادی در جامعه ارزهای دیجیتال رخ داد. این کاربران باور داشتند که دریافت مالیات از دارایی دیجیتال کاربران، منجر به نابودی تمرکز زدایی در ارزهای دیجیتال خواهد شد.

cointelegraph

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید