دستاورد تاریخی لایت کوین

دستاورد تاریخی لایت کوین

زمان مطالعه < 1 دقیقه

لایت کوین در تاریخ 12 ساله‌ی خود، بیش از 160 میلیون تراکنش را پردازش کرده است.در این پست به بررسی دستاورد تاریخی لایت کوین می پردازیم.

دستاورد تاریخی لایت کوین

لایت کوین، یکی از قدیمی‌ترین پروتکل‌های لایه1 اکوسیستم ارزهای دیجیتال در زمینه‌ی مجموع تعداد تراکنش‌های پردازش شده به نقطه عطف تاریخی رسیده است. بنا به اطلاعاتی که پیش‌تر منتشر شد، این شبکه‌ی بلاکچین گفت که در مجموع 160 میلیون تراکنش از زمان پدید آمدن آن پردازش شده‌اند؛ این آمار بر پذیرش گسترده‌ی این شبکه در تاریخ 12 ساله‌ی خود تاکید دارد.

پروتکل لایت کوین برای سرویس‌دهی به عنوان یک توکن پرداختی طراحی شده است و در تمام سال‌های فعالیت خود، نقش خود را بدون هیچ اختلالی ایفا کرده است. بار دیگر، لایت کوین به این موضوع که یکی از پروتکل‌های معدود با روند صعودی پایدار از زمان راه‌اندازی بوده است اشاره کرد؛ ویژگی‌ای که این شبکه را برای کاربران جذاب‌تر ساخته است.

در طول سال گذشته لایت کوین تکامل یافته است؛ چرا که نوآوری‌های جدیدی به این شبکه راه یافته‌اند. لایت کوین علاوه بر نقش اصلی پرداختی خود، استاندارد توکنی LTC-20 را نیز به عنوان روشی برای شتاب بخشیدن به رشد NFTها بر روی این شبکه معرفی کرده است.

مشکلات فعلی شبکه‌ی بیت کوین نیز به پذیرش گسترده‌ی لایت کوین از سوی کاربرانی که معمولا تراکنش‌های رمز ارزی انجام می‌دهند، کمک کرده است. با این نقطه عطف برجسته، تاثیر بالقوه بر روی قیمت این دارایی هنوز جای بحث دارد.

بر اساس داده‌ها از سایت CoinMarketCap، در لحظه‌ی نگارش این خبر لایت کوین با افتی 2.4 درصدی در شبانه روز اخیر در سطح قیمت 84 دلار قرار دارد

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی