دلایل ریزش ریپل ۲۷ آذر

دلایل ریزش ریپل ۲۷ آذر

زمان مطالعه < 1 دقیقه

افزایش فعالیت نهنگ‌ها که با انتقال مقدار قابل‌توجهی ریپل (XRP) به یک صرافی متمرکز همراه بود، موجی از گمانه‌زنی‌ها را در جامعه ارزهای دیجیتال به راه انداخت. جالب اینجاست که این تراکنش بزرگ با کاهش قابل‌توجه قیمت XRP همزمان شد. در این پست به بررسی دلایل ریزش ریپل ۲۷ آذر می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

دلایل ریزش ریپل ۲۷ آذر

ضمن تأکید به روند نزولی فعلی XRP، یک تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال فضایی منفی را در مورد چشم‌انداز آینده ریپل به تصویر کشید.
از سوی دیگر، پلتفرم ردیابی Whale Alert به تازگی تراکنشی را فاش کرد که طی آن، یک آدرس کیف پول ناشناس ۲۴.۶۰ میلیون XRP را به بیت‌استمپ (Bitstamp) که یک صرافی متمرکز است، انتقال داد.

در روزهای اخیر، این کیف پول به طور مداوم درگیر انتقال مقادیر قابل‌توجهی XRP به صرافی‌های متمرکز مختلف بوده که منجر به کاهش بیشتر قیمت ریپل شده است. البته قابل ذکر است که پس از مشارکت ریپل با بیت‌استمپ و بیتسو (Bitso)، حجم انتقال XRP به این صرافی‌ها بیشتر شده است.
در حال حاضر، XRP با قیمت ۰.۵۸ دلار معامله می‌شود که منعکس‌کننده کاهش ۴.۷۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و تقریبا ۶ درصدی نسبت به هفته گذشته است و با چشم‌انداز نزولی غالب در بازار همخوانی دارد.
با وجود این، حجم معاملات ۲۴ ساعته این ارز دیجیتال با ۷۳.۴۶ درصد افزایش به ۱.۴۱۵ میلیارد دلار رسیده است.
در این میان، ۲۴hrscrypto، یک تحلیلگر حوزه ارزهای دیجیتال، با اشاره به حرکت‌های نزولی مداوم در قیمت XRP در روزهای اخیر، به کاربران توصیه کرد که در سرمایه‌گذاری روی ریپل احتیاط کنند.

coingape

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی