دلایل سقوط بیت کوین کش ۱ شهریور

دلایل سقوط بیت کوین کش ۱ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه 3 دقیقه

ارز دیجیتال بیت کوین کش (BCH) از زمان ثبت بالاترین سطح سالانه خود در ماه ژوئن، شاهد کاهش قابل‌توجه بوده است. در این پست به بررسی دلایل سقوط بیت کوین کش ۱ شهریور ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی بیت کوین کش

دلایل سقوط بیت کوین کش ۱ شهریور ۱۴۰۲

با نزدیک شدن قیمت بیت کوین کش به سطح حمایت افقی حیاتی 150 دلار، سرمایه‌گذاران از خود می‌پرسند که آیا بدترین وضعیت برای این ارز دیجیتال به پایان رسیده است یا خیر.

قیمت بیت کوین کش هنوز به محدوده پایین نرسیده است!

تحلیل تکنیکال در بازه زمانی هفتگی نشان می‌دهد که بیت کوین کش از یک خط مقاومت نزولی طولانی‌‌مدت در ژانویه خارج شده است. این خط مقاومت به مدت قابل توجه 623 روز قبل از شکست پابرجا بود.

پس از شکست، بیت کوین کش در ماه ژوئن رشد قابل توجهی را تجربه کرد و به بالاترین سطح سالانه 329 دلاری رسید. با این حال، قیمت از آن زمان به بعد کاهش یافته است و در حال حاضر، سطح 300 دلاری به عنوان یک مقاومت بزرگ عمل می‌کند.

دلایل سقوط بیت کوین کش ۱ شهریور

دلایل سقوط بیت کوین کش ۱ شهریور

اگر حرکت نزولی فعلی ادامه داشته باشد، نزدیک‌ترین سطح حمایتی 150 دلار است که تقریباً 20 درصد کمتر از قیمت فعلی است. از طرف دیگر، افزایش قابل توجه 60 درصدی برای لمس مجدد سطح مقاومت 300 دلاری مورد نیاز است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) هفتگی، یک شاخص مومنتوم حیاتی در تعیین مسیر قیمت، در حال حاضر یک وضعیت نامشخص را ارائه می‌دهد. به طور کلی، مقادیر بالای 50 برای شاخص قدرت نسبی، بازار صعودی را نشان می‌دهند، در حالی که مقادیر زیر 50 حاکی از روند نزولی هستند. در حال حاضر، علی‌رغم روند نزولی، شاخص قدرت نسبی همچنان بالای 50 باقی مانده که منجر به یک روند نامطمئن شده است.

پیش‌بینی قیمت بیت کوین کش: آیا قیمت بالا می‌رود؟

تجزیه و تحلیل بازه زمانی روزانه بیت کوین کش، چشم‌انداز ظریف‌تری را ارائه می‌دهد. بیت کوین کش از اوج سالانه خود یک کانال موازی نزولی را دنبال کرده است. به طور معمول، چنین کانال‌هایی حاوی حرکات اصلاحی قیمت هستند و خروج از این کانال، اغلب محتمل‌ترین احتمال در آینده است.

در 17 اوت، بیت کوین کش از خط حمایت کانال خارج شد و یک کف پایین‌تر ایجاد کرد. متعاقباً، قیمت سطح حمایتی اصلاحی فیبوناچی 61.8 درصد را در 181 دلار بازیابی کرد. طبق تئوری اصلاح فیبوناچی، به دنبال یک حرکت قابل توجه قیمت در یک جهت، اصلاحات اغلب قیمت را به سطوح قبلی باز می‌گرداند. همچنین، شایان ذکر است که سطح فیبوناچی 61.8 درصد، اغلب به عنوان یک نقطه معکوس‌کننده در قیمت عمل می‌کند.

دلایل سقوط بیت کوین کش ۱ شهریور

دلایل سقوط بیت کوین کش ۱ شهریور

اگر بیت کوین کش بتواند موقعیت خود را بالاتر از این سطح حفظ کند، احتمال خروج از کانال مذکور بیشتر می‌شود. در چنین سناریویی، افزایش 60 درصدی قیمت بیت کوین کش به سطح مقاومت 300 دلاری می‌تواند تحقق یابد. با وجود روند نزولی نمایان‌شده در شاخص قدرت نسبی روزانه، همانطور که توسط دایره سبز روی نمودار نشان داده شده، بیت کوین کش به قلمرو اشباع فروش رسیده است، که نوری از امید را برای آینده این ارز دیجیتال فراهم می‌کند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت