توقف برداشت بیت کوین در بایننس

دلیل توقف برداشت بیت کوین در بایننس !

زمان مطالعه < 1 دقیقه

روز گذشته صرافی بایننس به دنبال شلوغی بی‌سابقه شبکه بیت کوین و افزایش تعداد تراکنش‌های تایید نشده، ۲ بار برداشت BTC را متوقف کرد. با این حال، پس از وقفه چند ساعته، وضعیت برداشت‌ بیت کوین در صرافی بایننس بار دیگر به حالت عادی خود بازگشته است. در این پست به بررسی توقف برداشت بیت کوین در بایننس می پردازیم.

توقف برداشت بیت کوین در بایننس

صرافی بایننس روز گذشته و به دنبال افزایش غافلگیرکننده تعداد تراکنش‌های تایید نشده در شبکه بیت کوین، پردازش درخواست‌های برداشت BTC را به مدت دو ساعت متوقف کرد. پس از آن، برداشت‌ها از سر گرفته شد اما چند ساعت بعد بایننس دوباره آن‌ها را برای بیش از ۲ ساعت به حالت تعلیق درآورد.

پیش از اولین توقف برداشت‌ها، تعداد تراکنش‌های تایید نشده در بلاکچین بیت کوین نزدیک به ۴۰۰٬۰۰۰ و در زمان دومین توقف، این تعداد به ۵۰۰٬۰۰۰ تراکنش رسیده بود. در حال حاضر، این رقم چیزی حدود ۴۲۳٬۰۰۰ تراکنش است.

علت اصلی این ازدحام، افزایش تراکنش‌های BRC-20 در چند روز گذشته به خاطر میم‌کوین‌هایی مانند Pepe و Piza و Punk است. هیجانات شکل گرفته در مورد معاملات این میم‌کوین‌ها کارمزد تراکنش‌ها در شبکه بیت کوین را به بالاترین حد خود در دو سال اخیر رسانده است. در تاریخ ۳ می مجموع کارمزد تراکنش پرداخت شده به ماینرهای شبکه بیتکوین به ۳.۵ میلیون دلار رسید که نسبت به اواخر آوریل تقریبا ۴۰۰٪ افزایش یافته است.

همچنین خروجی بیت کوین از صرافی بایننس در تاریخ ۷ می؛ رشد چشمگیری داشت و بر اساس داده‌های کریپتوکوانت به حدود ۲۹٬۵۰۰ BTC رسید.

بر اساس داده‌های CoinGecko، صرافی بایننس میزان قابل توجهی از حجم معاملاتی بیت کوین خود را از دست داده و از لحاظ معاملات جفت‌های بیت کوین دیگر جایی در بین ۱۰ صرافی ارز دیجیتال برتر ندارد.

coindesk

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی