دیدگاه مایکل سیلور در مورد قیمت بیت کوین

دیدگاه مایکل سیلور در مورد قیمت بیت کوین

زمان مطالعه 2 دقیقه

مایکل سیلور، بنیان‌گذار غول هوش تجاری MicroStrategy و از بزرگ‌ترین حامیان بیت کوین، معتقد است که تنها راه پیش روی بیت کوین، فقط افزایش قیمت آن است. سیلور در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ، مانند همیشه آلت کوین‌ها نادیده گرفته است. سیلور، در این مصاحبه تأکید کرده که بیت کوین تنها دارایی برای سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال است. در این پست به دیدگاه مایکل سیلور در مورد قیمت بیت کوین می پردازیم.

دیدگاه مایکل سیلور در مورد قیمت بیت کوین

وی اظهار داشت:

مردم در حال درک این موضوع هستند که بیت کوین دارایی بعدی است. قدم بعدی طبیعی بیت کوین، این است که ۱۰ برابر و سپس دوباره ۱۰ برابر دیگر رشد داشته باشد. در نهایت، من مطمئنم که صرافی‌های رمزارزی خواهند فهمید که بیت کوین واقعاً تنها دارایی مهم در این فضا است.

سیلور همچنین اشاره کرد که تسلط بیت کوین در سهم بازارش به نسبت سایر ارزهای دیجیتال افزایش یافته و از تقریباً ۴۰٪ در سال قبل به ۴۸٪ در حال حاضر رسیده است. وی اضافه کرد که وقتی آلت کوین‌ها و استیبل کوین‌ها از بین می‌روند، تسلط بیت کوین به طور طبیعی به ۸۰٪ خواهد رسید.
مایکل سیلور به عنوان یک طرفدار بیت کوین شناخته می‌شود، کسی که بیت کوین را برتر از سایر ارزهای دیجیتال دیگر می‌داند. در همین راستا، او تأکید می‌کند که وقتی این اتفاق بیفتد، ما خواهیم دید که حجم زیادی از پول وارد این فضا می‌شود و به صرافی‌ها توصیه می‌کند که مرکز خود را روی بیت کوین قرار دهید.

سیلور به افزایش نرخ هش، نصف شدن پاداش استخراج و همچنین «قوانین کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)»، به عنوان عوامل محرکی برای رشد بعدی بیت کوین تأکید می‌کند. هفته گذشته، کمیسیون SEC در اقدامی علیه بایننس و کوین بیس، تعدادی از آلت کوین‌های برتر را به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی کرد.

امتیاز 4/5 - از 2 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی