کتی وود، رئیس شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK پیش‌بینی جسورانه‌ای در مورد آینده امور مالی و فناوری کرده است.
او می‌گوید زمانی که اقتصاد شروع به رشد کند، فناوری بلاکچین، همراه با چهار نوآوری دیگر در بخش فناوری، به پیش خواهد رفت. در این پست به دیدگاه کتی وود در مورد ارزهای دیجیتال می پردازیم.

دیدگاه کتی وود در مورد ارزهای دیجیتال

کتی وود می‌گوید:

امروزه، پنج پلتفرم اصلی نوآوری به طور همزمان در حال تکامل‌اند: توالی مولتیومیک (multiomics sequencing)، روباتیک، ذخیره انرژی، هوش مصنوعی و فناوری بلاکچین، که همگی در حال همگرایی هستند! تسلا فعلاً در سه بخش پیشرو است، اما اگر چهار تا پنج را ببینم تعجب نخواهم کرد.

او تأیید کرد:

به محض اینکه فدرال رزرو از نگاه «رو به عقب» به تورم CPI (شاخص قیمت مصرف‌کننده) دست بکشد و شروع به رسیدگی به بحران کاهش تورم بانکی کند که باعث افزایش 19 برابری نرخ‌های کوتاه‌مدت و بازدهی معکوس شد، ما تعجب نخواهیم کرد که شاهد بازگشت به دهه 20 باشیم.

این سرمایه‌گذار بزرگ بیت کوین می‌گوید سقوط بانک‌های ایالات متحده، مزایای ارزهای دیجیتال را نشان داد. او می‌گوید کریپتو پایدار ماند و شبکه‌ها در طول ورشکستگی‌های بانکی عملکرد قابل‌اعتمادی داشتند.

در حالی که سیستم بانکی ایالات متحده به خاطر اقداماتی که بانک‌های منطقه‌ای را تهدید می‌کرد، در حال از کار افتادن بود، بیت‌کوین، اتریوم و سایر شبکه‌های رمزارزی متوقف نشدند.

dailyhodl

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید