سرویس ردیابی شیب‌برن (Shibburn) که توکن‌سوزی‌های ارز دیجیتال شیبا اینو را ردیابی می‌کند، گزارش داده که از صبح دیروز متوجه افزایش نرخ سوزاندن SHIB شده است. در این پست به رکورد جدید شیبا مرداد ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

رکورد جدید شیبا مرداد ۱۴۰۲

نرخ توکن‌سوزی‌ SHIB پس از رشد تقریباً ۱۹۰ درصدی که در روز چهارشنبه ثبت شد، همچنان به افزایش خود ادامه می‌دهد. بر اساس داده‌های شیب‌برن، در ۲۴ ساعت گذشته، نرخ توکن‌سوزی شیبا ۴۸٫۵۴ درصد افزایش یافته و در مجموع ۵۲،۶۵۱،۲۷۲ توکن SHIB برای همیشه از عرضه در گردش حذف شده است.
به گزارش منبع فوق، ارتش شیبا اینو تاکنون موفق به سوزاندن ۴۱۰،۶۵۲،۴۸۹،۹۳۷،۵۲۱ توکن SHIB شده است.
در همین حال، گزارش‌ها حاکی از آنند که شیبا اینو از نظر آدرس‌هایی که این میم کوین را در خود جای داده‌اند، به بالاترین حد خود رسیده است. بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم تحلیلی IntoTheBlock، شیبا اکنون دارای ۳٫۵۱ میلیون کیف پول است.
ماه گذشته، تعداد کیف پول‌های دارای SHIB به میزان خیره‌کننده ۱۱۵ درصد در هفته افزایش یافت و در نهایت، این میم کوین را به سمت یک قله تاریخی جدید سوق داد.
انتظار می‌رود در صورتی که بلاکچین لایه دوم شیباریوم طی کنفرانس آینده‌پژوهی بلاکچین در تورنتو، کانادا، در ۱۵ و ۱۶ آگوست راه‎اندازی شود، قیمت شیبا به میزان قابل‌توجهی افزایش یابد. شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی شیبا، قرار است از طریق یک برنامه هوش مصنوعی در این کنفرانس سخنرانی کند.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید