در روزهایی که ترید در فارکس و یا ترید روی ارز های دیجیتال بسیار محبوب شده است، به همان نسبت تعداد بروکر هایی که برای کاربران امکان سرمایه گذاری را فراهم می کنند، نیز بیشتر شده است. بروکر پاکت آپشن یکی از این بروکر هایی است که در میان کاربران ایرانی محبوب شده است. اگر مقاله قبلی نوشته شده در مورد بروکر پاکت آپشن را مطالعه کرده باشید، به طور کلی با عملکرد این بروکر آشنا شده اید. اما ما در این مقاله ساخت اکانت در بروکر پاکت آپشن و ترید در این بروکر را برای شما به صورت مرحله به مرحله و با تصویر شرح می دهیم.

افتتاح حساب در پاکت آپشن

در گام اول به سایت این بروکر مراجعه کنید و بر روی “QUICK SIGN UP” کلیک کنید.

ساخت اکانت در بروکر پاکت آپشن
ساخت اکانت در بروکر پاکت آپشن

ایجاد حساب در پاکت آپشن آسان است. فقط به یک ایمیل برای ثبت نام نیاز است. در کادر ‘Email‘ ، ایمیل خود و در دو کادر بعدی پسورد را وارد کنید. سپس گزینه ‘I read…‘ را تیک دار کنید و بر روی “Sign up” کلیک کنید.

ساخت اکانت در بروکر پاکت آپشن
ساخت اکانت در بروکر پاکت آپشن

به همین راحتی شما یک حساب آزمایشی یا دمو در بروکر پاکت آپشن خواهید داشت.

محیط پلتفرم پاکت آپشن

پس از افتتاح حساب در پاکت آپشن، با محیطی مانند تصویر زیر رو به رو می شوید. همانطور که ما این تصویر را شماره گذاری کردیم، بخش های مختلف این بروکر را بررسی می کنیم.

ساخت اکانت در بروکر پاکت آپشن
ساخت اکانت در بروکر پاکت آپشن

صفحه ای که برای شما باز شده است، بخش ترید بروکر پاکت آپشن است.

بخش یک : این بخش که ‘Finance‘ نام دارد به شما اجازه واریز و برداشت به حساب پاکت آپشن را می دهد.

واریز به حساب

متدهای واریز به حساب پاکت آپشن متنوع است. با تمامی متدهای ذکر شده در ادامه می توان موجودی حساب خود را افزایش داد اما در صورتی که به هیچ کدام از این روش ها دسترسی ندارید، می توانید از خدمات اول پرداخت برای شارژ حساب اکانت خود در Pocket option استفاده کنید. توجه داشته باشید که حداقل مبلغی که می توانید واریز و یا برداشت کنید، 10 دلار است.

روش های پرداخت الکترونیکی :

روش های پرداخت با ارز های دیجیتال:

 • بیت کوین
 • تتر
 • زی کش
 • استلر
 • لایت کوین
 • اتریوم
 • ریپل
 • PAX

پاکت آپشن یک سیستم امتیاز بندی نیز دارد که وابسته به موجودی حساب شما متفاوت است. این سیستم امتیاز بندی با ارتقا سطح به شما امتیازات ویژه ای می دهد.

براشت از حساب

برای برداشت از حساب، شما می توانید باز هم از متد های واریز مثل وب مانی و پرفکت مانی استفاده کنید. البته فرایند برداشت از حساب 3 روز کاری طول می کشد.

بخش دو : این بخش ‘Profile‘ نام دارد و به شما اجازه تغییر در مشخصات کاربری خود را می دهد. همچنین شما می توانید از این منو به تاریخچه ترید های خود مراجعه کنید. در بخش ‘Trade profile‘ شما می توانید به آمار مربوط به ترید های انجام شده خود نگاهی بیندازید.
بخش سه : در مارکت شما می توانید از طریق مسابقه های برگزار شده یا ترید های پی در پی، امتیاز جذب کنید. این امتیاز در بخش مارکت قابل تبدیل به پول نقد است.
بخش چهار : دستاورد های شما در این بروکر در بخش ‘achievement‘ نشان داده می شود. شما می توانید از طریق این زبانه به وضعیت خود پی ببرید.
بخش پنج : ارتباط با پشتیبانی پاکت اپشن از طریق چت در صفحه اصلی ترید ممکن است.
بخش شش : بروکر پاکت آپشن دارایی های متفاوتی را پوشش می دهد. از ارز های فارکس تا سهام شرکت ها در این کارگزاری قابل ترید هستند. از طریق این بخش شما می توانید تعیین کنید که تمایل به مشاهده کدام نمودار ارزی دارید. نکته دیگر آنکه در رو به روی هر کدام از ارز یا سهام ها، درصد سود آنها در معاملات باینری آپشن مشخص شده است.
بخش هفت : این بخش به شما این امکان را می دهد تا نوع چارت نمایش داده شده را، مشخص نمایید. چارت های زیر در این بروکر قابل نمایش هستند :
 • Area
 • Line
 • Candles
 • Bars
 • Heiken Ashi
بخش هشت : همانطور که از نامش پیداست، شما از این منو به اندیکاتور های متفاوتی دسترسی خواهید داشت.
بخش نه : شما می توانید برای تحلیل بهتر نمودار ها، از ابزارهای ‘Drawing‘ استفاده کنید و خطوط ترند یا فیبوناچی رسم کنید.
بخش ده : در این قسمت نوع حساب شما مشخص می شود که آیا صاحب حساب Demo هستید یا حساب real.
این بروکر 1000 دلار به صورت مجازی در اختیار کاربران قرار می دهد تا با آن ترید کنند و البته این مبلغ قابل شارژ مجدد است.
بخش یازده : اگر معامله بازی داشته باشید در این قسمت به شما نمایش داده می شود و با یک شمارش معکوس زمان پایان معامله نشان داده می شود. معامله هایی که تمام شده اند در بخش ‘closed‘ قرار می گیرند.
بخش دوزاده : یکی از مهم ترین بخش های بروکر پاکت آپشن است که به شما این امکان را می دهد ترید خود را در این بروکر انجام دهید. در ادامه به توضیح مفصل این بخش می پردازیم.

چگونه در پاکت آپشن ترید کنیم؟

برای ترید در پاکت آپشن، ابتدا نمودار قیمتی ارز یا سهام مورد نظر را انتخاب کنید. پس از نمایش نمودار با استفاده از اندیکاتور ها و ابزار های تحلیلی، وضعیت ارز مورد نظر را در آینده پیش بینی کنید.

همانطور که در تصویر زیر مشخص است، در قسمت ‘Expiration time‘ مدت زمان پیش بینی مشخص می شود.
مثلا در 5 دقیقه آینده قیمت بیت کوین بالا می رود. در بخش ‘Trade amount‘ مبلغی که برای این پیش بینی در نظر گرفته اید درج می کنید.
مثلا پیش بینی می کنید قیمت بیت کوین بالا می رود.
در صورت درست بودن این پیش بینی 100 دلار به سرمایه شما اضافه می شود و در غیر این صورت 100 دلار از سرمایه شما کسر می شود. در نقطه ای که بر اساس ان قصد انجام پیش بینی دارید، دکمه سبز یا قرمز را، وابسته به افزایش و کاهش بزنید.

ساخت اکانت در بروکر پاکت آپشن
ساخت اکانت در بروکر پاکت آپشن

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید