بروکر اپو فارکس که به تازگی به اوپو فایننس تغییر نام داده است، سال 2020 در سنت وینسنت و گاردین تأسیس شده و بروکر آفشور محسوب می‌شود. این بروکر 4 نوع حساب معاملاتی متفاوت ارائه کرده است. برای شارژ بروکر اپو فایننس (Opofinance) می توانید از لینک زیر ثبت سفارش نمایید:

پرداخت بروکر opo

شارژ بروکر اپو فایننس (Opofinance)

بروکر OPOForex (اوپوفایننس) در کمیسیون مالی سنت وینست و گاردین و همچنین کمیسیون مالی سیشل به ثبت رسیده است. این دو فقط مجوز ثبت هستند و نظارتی بر عملکرد بروکرهای فارکس انجام نمی‌دهند.

حداقل مبلغ واریز سرمایه ۱۰۰ دلار است

پست های مرتبط
مستر گیفت(MasterCard)
mastercard

در مقالات قبلی در مورد مستر کارت گیفت (mastercard) و ویزا کارت صحبت شد و براساس قولی که به شما بیشتر بخوانید

پی پال و نادانسته هایی از فضای کاربری آن برای استفاده بهتر

در مقالات قبلی درمورد پی پال و ویژگی های آن آشنا شدیم. در این مقاله در مورد جزئیات حساب پی بیشتر بخوانید

علاوه بر این، بروکر اوپو فایننس تحت عضویت نهاد مستقل FINACOM نیز می‌باشد. این نهاد یک سازمان مستقل خصوصی برای حل اختلاف میان بروکر و مشتری است و رگولاتوری محسوب نمی‌شود.

مشتریان بروکر opofinance تحت پوشش این مجوز تا سقف 20000 یورو بیمه هستند.

انواع حساب‌های ارائه شده در اوپوفایننس

بروکر اوپوفارکس 4 نوع حساب معاملاتی متفاوت ارائه کرده است که به صورت جداگانه به هر یک خواهیم پرداخت:

شارژ بروکر اپو فایننس (Opofinance)
شارژ بروکر اپو فایننس (Opofinance)

حساب استاندارد Standard Account
حداقل سپرده از 100 دلار آغاز می‌شود که نسبت به حساب‌های میکرو مبلغ زیادی است. ارز پایه تمامی حساب‌ها فقط دلار است. این حساب کمیسیون ندارد و اسپرد آن به صورت شناور از 1.8 پیپ آغاز می‌شود. سطح کال مارجین برابر با 80 درصد از بالانس است.

از یک سو حفظ سرمایه اصلی به اندازه 80 درصد از کل سرمایه، ریسک از دست دادن تمام سرمایه را کاهش می‌دهد، اما از سوی دیگر امکان افزایش سطح ریسک در معاملات در حجم‌های بیشتر را نیز کاهش می‌دهد.

به صورت پیشفرض اهرم معاملاتی 1:500 برای تمام حساب‌ها ارائه شده است. با این حال، در حالت های لوریج شما می‌توانید اهرم تا 1:2000 را نیز استفاده کنید.

این حساب امکان دریافت بونوس را دارد.

حساب ECN
حداقل سپرده مانند حساب استاندارد بوده و برابر با 100 دلار است. کمیسیون در این حساب به ازای هر لات معامله، برابر با 6 دلار است که مبلغ بالایی است. با این حال اسپرد آن کمتر است و به صورت شناور از 0.8 پیپ آغاز می‌شود. باقی موارد مانند حساب استاندارد است.

این حساب هم امکان دریافت بونوس را دارد.

حساب سوشیال ترید
کارگزاری اپوفایننس دارای یک پلتفرم کپی ترید با نام اپوسوشیال ترید است که شما در آن می‌توانید معاملات تریدرهای حرفه‌ای‌تر را فالو و معاملات آنها را کپی کنید.

حداقل سپرده 200 دلار است و کمیسیون برای معاملات دریافت نمی‌شود. در این سیستم همانطور که از نامش پیداست، شما استراتژی‌های معاملاتی را به انتخاب خود کپی کرده و بر اساس آن معاملات خود را انجام می‌دهید. اسپرد این معاملات نیز مبلغ بالایی بوده و به صورت شناوراز 2.5 پیپ آغاز می‌شود.

حساب ECN Pro
این حساب دارای پایینترین اسپرد و کمیسیون در بین حساب‌های این بروکر اپو فایننس می‌باشد. این حساب برای معامله­‌گران حرفه‌ای مناسب بوده و به حداقل سپرده 5000 دلار نیاز دارد. اسپرد این حساب از صفر شروع می‌شود و کمیسیون آن برای هر معامله 4 دلار است.

امتیاز 5/5 - از 3 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید