صرافی کوین‌ بیس به خاطر در نظر گرفتن میم کوین پِپه (PEPE) به عنوان “نماد نفرت”، از این رفتار خود عذرخواهی کرد. در این پست به بررسی شکست کوین بیس در برابر پپه می پردازیم.

شکست کوین بیس در برابر پپه

پاول گروال (Paul Grewal)، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس، اواخر ظهر پنجشنبه به دلیل ایمیلی که از سمت این صرافی برای کاربرانش ارسال شده و در آن، میم FROG (قورباغه) که به عنوان پایه‌ای برای ارز دیجیتال پپه در نظر گرفته می‌شود، به عنوان نماد نفرت معرفی شده بود، عذرخواهی کرد.

مشتریان کوین‌ بیس در روز چهارشنبه یک ایمیل از صرافی کوین بیس دریافت کردند که به میم پِپه به عنوان یک نماد نفرت اشاره کرده و بیان کرده بود که اعضای گروه راست افراطی alt-rights از آن استفاده می‌کنند.

حامیان و سرمایه گذاران این میم کوین با تم قورباغه از این توصیف ناراحت شدند، که جرقه درخواست‌هایی برای عذرخواهی کوین بیس را برانگیخت و کاربران را واداشت تا حساب‌های خود را در این صرافی ارزهای دیجیتال ببندند. هشتگ BoycottCoinbase# (تحریم کوین بیس) در طول روز در توییتر ترند شد.
پس از آن و در روز پنج‌شنبه، گروال توییتی منتشر کرد که در آن نوشته شده بود، ما خراب کردیم و متاسفیم.
در زمان نگارش این خبر، توییتی که گروال منتشر کرده، بیش از 650,000 بار مشاهده شده و مورد تحسین قرار گرفته است. در حالی که برخی از کاربران توییتر به این نکته اشاره کردند که عذرخواهی کوین بیس خیلی دیر انجام شده است، برخی دیگر تصمیم این صرافی را برای پذیرش اشتباه و عذرخواهی را نمادی از اقتدار میم کوین‌ها توصیف کرده‌اند.
در پی انتشار این خبر، قیمت ارز دیجیتال پپه در یک ساعت 0.11 درصد افزایش یافت و به 0.00000143 دلار رسید

coingape

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید