فرکانس سولفژ برای کاهش استرس

6 اپلیکیشنی که از فرکانس سولفژ برای کاهش استرس و آرامش استفاده می کنند

زمان مطالعه 5 دقیقه

نشان داده شده است که گوش دادن به این فرکانس ها باعث آرامش و کاهش استرس می شود. این برنامه ها به شما کمک می کنند آن را امتحان کنید. فرکانس سولفژ برای کاهش استرس و آرامش بیشتر را تجربه کنید.

خرید گیفت کارت

رویه قدیمی استفاده از موسیقی و آهنگ های صدا برای کمک به کاهش استرس در طول تاریخ مشهود است، از شعارهایی که توسط بنیانگذاران و تمرین کنندگان اولیه ادیان اصلی جهان استفاده می شد تا عمل علمی مدرن صدا درمانی.

یک فرکانس صوتی خاص، فرکانس 528 هرتز، به ویژه برای کاهش استرس و آرامش بسیار قدرتمند است.

چرا فرکانس سولفژ 528 هرتز مهم است؟

فرکانس‌های سولفژیو مجموعه‌ای از صداهای خاص هستند که برای اولین بار توسط راهبی به نام Guido D’Arezzo کشف شد. با این حال، تنها در دهه 1970 بود که تحقیقات پزشک دکتر جوزف پولئو مشخص کرد که چگونه می توان از این صداهای دقیق برای متعادل کردن بدن و ارتقاء التیام استفاده کرد.

در تحقیقی که در Health Journal منتشر شده است، مهم ترین این صداها، فرکانس صدای 528 هرتز، نشان داده شده است که “اثر کاهش استرس به ویژه قوی، حتی پس از تنها پنج دقیقه قرار گرفتن در معرض” دارد. در واقع، 528 هرتز گاهی اوقات به عنوان “فرکانس عشق” برای احساسات هماهنگی و شفقت که برمی انگیزد، شناخته می شود.

این فقط سیستم عصبی نیست که سود می برد. تحقیقات منتشر شده در مجله تحقیقات و درمان اعتیاد نشان می دهد که فرکانس 528 هرتز حتی اثرات سمی اتانول نوشیدنی های الکلی را بر سلول های انسان کاهش می دهد.

جای تعجب نیست که فرکانس جادویی 528 هرتز به طور گسترده در صوت درمانی برای آرامش و کاهش استرس استفاده می شود. اما برای دسترسی به صداهای شفابخش نیازی به مراجعه به متخصص یا هزینه گزافی ندارید. در اینجا چند برنامه وجود دارد که به شما کمک می کند از آن فرکانس های جادویی در هدفون خود بهره مند شوید.

1.Bettersleep

Bettersleep یکی از بهترین برنامه های مدیتیشن برای آرامش و خواب است. بنابراین جای تعجب نیست که این یکی از اولین درگاه های تماس شما در هنگام کاوش فرکانس های صدا باشد که به شما آرامش می دهد.

Bettersleep ابزاری خارق‌العاده برای ایجاد موسیقی و میکس صدا برای خود فراهم می‌کند تا ترکیبی عالی برای خوابیدن شما ایجاد کند. به تب Sounds در برنامه بروید و بخش Solfeggio را جستجو کنید. 528 هرتز فرکانس جادویی است که شما به دنبال آن هستید. آن را به یک میکس با هر صدای دیگری که می دانید به شما کمک می کند اضافه کنید و ببینید آیا تفاوتی ایجاد می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فرکانس‌های مختلف سولفژیو، دکمه Learn more را فشار دهید. این برنامه پیشنهاد می‌کند آن‌ها را با حجم کم به همه میکس‌های مورد علاقه‌تان اضافه کنید تا از مزایای آن بهره‌مند شوید.

2. فرکانس سولفژ برای کاهش استرس Binaural Beats Generator+

ضربان های دو گوش زمانی ایجاد می شوند که هدفون شما فرکانس های کمی متفاوت را در هر گوش پخش می کند و مغز شما صدای سومی را در میانه این دو صدا درک می کند. صدای سوم ضربان دو گوش است و با موفقیت در صوت درمانی برای تحریک امواج مغزی که آرامش را تقویت می کنند استفاده می شود.

برای تمرکز و تمرکز کار بهتر می توانید از ضربات دو گوش استفاده کنید. ترکیب فرکانس 528 هرتز با ضربان دو گوش، قدرت این فرکانس سولفژیو را افزایش می دهد.

Binaural Beats Generator+ یک برنامه رایگان است که ساده ترین راه را برای آزمایش فرکانس 528 هرتز با انواع مختلف ضربان دو گوش ارائه می دهد. رابط ساده و مدرن دارای یک نوار لغزنده برای فرکانس پایه و دیگری برای ضربات دو گوش است. به سادگی آنها را بلغزانید و صدا را متناسب با آن تنظیم کنید.

اگرچه می توانید تنظیمات دلخواه خود را ذخیره کنید و صدای خود را AirPlay کنید، این برنامه به شما اجازه دانلود فایل های صوتی را نمی دهد.

3. Brainwaves

هنگامی که رابط اصلی را در Binaural Beats Generator+ آزمایش کردید، Brainwaves می تواند تجربه بسیار غنی تری را ارائه دهد. با بیش از 50 میلیون دانلود، این برنامه بیش از 600 امواج مغزی و فرکانس تخصصی را ارائه می دهد. آنها را با موسیقی محیط، صداهای طبیعت و نویز سفید ترکیب می کند تا بیش از 200 مدیتیشن و آهنگ خواب را ارائه دهد.

یک عملکرد جستجوی ساده به شما امکان می دهد محتوای 528 هرتزی را که شامل چندین جلسه و مدیتیشن صدای Solfeggio است، کشف کنید.

4. Binaural Beats – Study Music

Binaural Beats – Study Music یک برنامه رایگان است که قدرت موسیقی ملایم، ضربان دو گوش و امواج آلفا را برای کمک به تمرکز حین مطالعه ترکیب می کند. در اینجا چند ابزار دیگر وجود دارد که به شما کمک می کند در حین مطالعه متمرکز بمانید.

بخش سفارشی مفید در برنامه به شما امکان می دهد فرکانس 528 هرتز خود را تنظیم کنید و آن را با امواج مغزی بتا، آلفا، تتا، دلتا یا گاما مطابقت دهید. آن را ذخیره کنید و بدون همراهی آن را پخش کنید، یا از میان طیفی از آهنگ‌های ملایم و الهام‌گرفته از طبیعت انتخاب کنید.

Beats Binaural – Study Music برای استفاده آسان است و در صورت ارتقاء برای حذف آگهی‌ها، در کمک به تمرکز و برانگیختن آرامش حتی مؤثرتر است، زیرا آنها واقعاً لحن را خراب می‌کنند. همچنین می توانید این برنامه ها را برای گوش دادن به صداهای آرام بخش طبیعت امتحان کنید.

5. فرکانس سولفژ برای کاهش استرس myNoise

زیرنویس Relax, Sleep, Work, myNoise یکی دیگر از برنامه های رایگان نویز محیط است. این برنامه کار مسدود کردن نویزهای ناخواسته را انجام می دهد و تنظیم موسیقی متن پس زمینه خود را مانند یک اثر هنری می کند. با لغزنده های رنگی خود که به شما امکان می دهد برنامه را برای دستگاه خود کالیبره کنید و سپس هر عنصر صوتی را کنترل کنید، بازی کردن و پیدا کردن صداهای مناسب شما لذت بخش است.

اگر به دنبال آن صداهای Solfeggio هستید، به Binaural Beat Machine در بخش My Noises برنامه بروید. برای کنترل بیشتر بر فرکانس‌ها، مشترک شوید تا به بیش از 250 موسیقی متن کالیبره‌شده، از جمله Solfeggio Tones دسترسی پیدا کنید.

توسعه دهندگان myNoise همچنین وب سایتی به نام Brainaural ارائه می دهند که در آن می توانید فرکانس های Solfeggio را در مرورگر خود آزمایش کنید.

6. فرکانس سولفژ برای کاهش استرس Brainwave – Relax, Sleep, Focus

برنامه رایگان صداهای محیطی Brainwave را دانلود کنید تا یکی از بهترین نمونه های فرکانس 528 هرتز را در عمل پیدا کنید. به سادگی مسیر Repairing DNA را از صفحه اصلی برنامه انتخاب کنید و فوراً در “فرکانس جادویی” غوطه ور خواهید شد.

Brainwave به شما امکان کنترل کامل بر انتخاب صدا را می دهد و به شما این امکان را می دهد که میکس های خود را از صداهای طبیعت مانند باران و آبشار ایجاد کنید، با یک گزینه Solfeggio 528 هرتز برای ترکیب با سایر گزینه های شما.

اگر کاربر اپل هستید، می‌توانید زمان خود را در برنامه Brainwave به‌عنوان دقایق آگاهانه در Apple Health ثبت کنید. همچنین می‌توانید از این برنامه‌های مدیتیشن برای کمک به توقف لحظه‌ای ذهنی استفاده کنید.

قدرت فرکانس سولفژیو 528 هرتز را تجربه کنید

اکنون که از شواهد علمی قانع‌کننده‌ای برای اثربخشی «فرکانس عشق» 528 هرتز اطلاع دارید، می‌خواهید دنیای شگفت‌انگیز فرکانس‌های سولفژیو را برای خودتان کشف کنید. این برنامه ها گنجاندن صداهای 528 هرتز و سایر صداهای سولفژیو را در میکس های آرامش بخش صدا یا موسیقی متن مدیتیشن آسان می کنند. می توانید از قدرت شفابخش صدا بهره مند شوید.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت