رشد سریع قیمت اتریوم در برابر بیت کوین و دلار آمریکا به گفته کارشناسان نشانه ای کلاسیک از احیای آلت کوین هاست. جهش قیمت شگفت انگیز اتریوم در برابر بیت کوین حاکی از احتمال افزایش قیمت شدید آلت کوین هاست.  در این نوشته با اول پرداخت همراه باشید.

قیمت اتریوم
قیمت اتریوم

وینکلواس: من روی اتریوم شرط می بندم

داده های وب سایت های کوین تلگراف، Coin360، و تریدینگ ویو نشان داد که جفت ارز اتریوم/بیت کوین تنها در یک روز از سطح اصلی 0.026 در روز 3 ژانویه عبور کرده است.

اگرچه اتریوم در ماه دسامبر شرایط خوبی را سپری نکرد اما در روز های اول سال 2021 شرایط به نفعش تغییر کرد و می توان عملکرد اتریوم در روز یکشنبه را شروعی بر یک جهش بزرگ بدانیم. به نقل از مایکل ون دپوپ تحلیلگر سایت کوین تلگراف در هفته گذشته، سطح 0.026 بیت کوین  یک نقطه بسیار مهم است که تبدیل شدن آن به سطحی حمایتی نشان دهنده قدرت و ادامه روندی صعودی خواهد بود.

به گفته او در روز یک شنبه در توییتر:

حالا دیگر وقت آن فرا رسیده تا اتریوم، پولکادوت، کاردانو، چین لینک و بسیاری دیگر از موارد مشابه به رکورد بالاترین قیمت تاریخ خورد برسند.

وی افزود:

من باور ندارم که سرمایه ها از سوی بیت کوین به سمت آلت کوین ها سرازیر می شوند و احتمالا در ادامه فصل جدید  بیت کوین همچنان غلبه خود را در بازار حفظ خواهد کرد. البته اصلاح قیمت بیت کوین را هم باید در نظر داشته باشیم.
قیمت اتریوم
قیمت اتریوم

در زمان نگارش این متن، قیمت اتریوم به نزدیکی بالاترین حد خود و حدود 1100 دلار رسیده و به صورت روزانه حدود 21 رشد داشته است. آخرین باری که قیمت اتریوم به عددی 4 رقمی رسید ژانویه 2018 بود.

به گفته کامرون وینکلواس، کارآفرین و یکی از موسسان صرافی جمنای در توییتر، “اتریوم در سال 2020 دارای بهترین عملکرد ممکن بود و با این حال همچنان به بالاترین رکورد قیمت خود در تاریخ نرسید. شرایط امروز اتریوم همانند بیت کوین 15 هزار دلاری است و من سر این موضوع شرط می بندم“.

فصل جدید شروع شده است؟

با توجه به فرا رسیدن فصل جدید، 10 آلت کوین برتر از نظر میزان سرمایه در مقابل بیت کوین خودی نشان می دهند. لایت کوین 18%، بیت کوین کش 13.3% و کاردانو هم 9.7%  افزایش قیمت را در برابر بیت کوین تجربه کردند.

حتی XRP هم با در نظر گرفتن اقدامات قانونی انجام شده در برابر ریپل، با رشدی 3.5 درصدی بر حسب بیت کوین همراه شد. در حال حاضر بیت کوین 70% از سرمایه بازار را در اختیار دارد.

قیمت اتریوم
قیمت اتریوم
پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

به گزارش کوین تلگراف اختصاص دادن سرمایه به مدت طولانی تری به اتریوم می تواند سال مالی خوبی را رقم بزند. برای مثال ماینینگ اتریوم می تواند سالانه بیش از 120000 سود داشته باشد.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید