به گزارش پلتفرم IntoTheBloсk، تعداد توکن‌های شیبا اینو (SHIB) در آدرس‌های سرمایه‌گذاران بزرگ، که در جامعه رمزارزی تحت عنوان نهنگ‌ها شناخته می‌شوند، از ابتدای هفته تاکنون به میزان 100 میلیارد SHIB افزایش یافته است. مجموع دارایی‌های این آدرس‌ها در حال حاضر 661.99 تریلیون SHIB برآورد می‌شود. البته لازم به ذکر است که 410.36 تریلیون توکن در آدرس “مرده” قرار دارند، آدرسی که توکن‌های شیبا به منظور سوزاندن به آن ارسال می‌شوند. آیا قیمت شیبا دوباره صعودی می شود ؟

قیمت شیبا دوباره صعودی می شود

علاوه بر آدرس‌های نهنگ‌های بازار، IntoTheBlock تغییرات مثبتی را هم در موجودی آدرس‌هایی که به عنوان سرمایه‌گذار شناخته می‌شوند، گزارش کرده است. در اینجا منظور از سرمایه‌گذار، آدرس‌هایی است که بین 0.1 درصد تا 1 درصد از کل عرضه توکن شیبا را در اختیار دارند. در کل 41 آدرس این چنینی وجود دارد. طبق گزارش‌ها، موجودی این آدرس‌ها، هر چند به صورت اندک اما به میزان به میزان 7 میلیارد SHIB افزایش یافته است.

وجود، اعتقاد به اینکه این تغییرات مثبت برای توکن شیبا منجر به افزایش قیمت آن خواهد شد، به نظر اشتباه است. توجه به این نکته ضروری است که بیشتر آدرس‌های نهنگ‌های بازار و برخی از آدرس‌های سرمایه‌گذاران، حساب‌های متعلق به صرافی‌ها هستند و این واقعیت که موجودی این آدرس‌ها افزایش می‌یابد، نشان می‌دهد که صاحبان واقعی توکن‌های SHIB آنها را به صرافی‌ها ارسال کرده‌اند. در واقع، در میان جامعه رمزارزی این امر معمولاً نشانه‌ای از فروش توسط صاحبان واقعی است.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید