لیست شدن بوم در صرافی Flitpay

لیست شدن بوم در صرافی Flitpay

زمان مطالعه < 1 دقیقه

توکن مدیریتی شیبا و کارمزد شبکه Shibarium، در یک صرافی جدید لیست شده است. این بار، این اتفاق در یک صرافی رمز ارزی هندی محبوب موسوم به Flitpay رخ داده است. در این خبر به بررسی لیست شدن بوم در صرافی Flitpay می پردزایم.

لیست شدن بوم در صرافی Flitpay

Flitpay در توییت جدید خود اعلام کرد که اکنون بون بر روی این پلتفرم در دسترس قرار گرفته است و جفت معاملاتی BONE/INR لیست شده است. در حال حاضر، کاربران می‌توانند در اپلیکیشن این پلتفرم، با جفت معاملاتی BONE/INR بدون کارمزد معامله کرده یا در آن سرمایه‌گذاری کنند.

همانطور که گزارش شد، Flitpay لیست شدن بون را با ارائه‌ی یک نظرسنجی به جامعه‌ی خود تبلیغ کرد. بر اساس نتایج حاصل از رای‌گیری این نظرسنجی، دو گزینه‌ی BONE و REEF در این صرافی رمز ارزی لیست شدند.

این چهارمین باری است که طی تنها چند روز، بون در یک صرافی جدید لیست می‌شود. این هفته با اعلام لیست شدن بون توسط صرافی رمز ارزی OKX واقع در سیشل، پس از اینکه این توکن در یک نظرسنجی برنده شد، آغاز شد. همانطور که گزارش شد، صرافی رمز ارزی آسیایی برجسته‌ی Huobi Global اعلام کرد که BONE را لیست می‌کند.

این هفته، صرافی رمز ارزی CetoEX واقع در دبی نیز لیست کردن بون را اعلام کرد. بنا به داده‌های سایت CoinGecko، در لحظه‌ی نگارش این خبر بون با رشدی 3.1 درصدی در شبانه روز گذشته در سطح قیمت 1.08 دلار قرار دارد.

u.today

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
صدور ووچر پرفکت مانی