صرافی رمزارزی جمینی که توسط دوقلوهای وینکلووس تأسیس شده است، توکن ریپل (XRP) را مجدداً در پلتفرم خود لیست کرده است. در این پست به لیست شدن ریپل در جمینی می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

لیست شدن ریپل در جمینی

این حرکت به دنبال پیروزی قانونی ریپل در مقابل کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) انجام شد.

پیش‌تر گزارش شد که قاضی پرونده حکم داده که فروش ریپل در بازار ثانویه، به منزله فروش اوراق بهادار نیست. دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل نیز تاکید کرد که ریپل در لیست جدید توکن‌هایی که از نظر SEC اوراق بهادار تلقی می‌شوند، گنجانده نشده است. با این حال، درخواست تجدید نظر SEC به رای دادگاه می‌تواند این نتیجه را به چالش بکشد.

در لیست جدیدی که توسط SEC منتشر شده، 48 ارز دیجیتال به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته شده‌اند که از جمله آنها می توان به BNB، TRX، HEX، TON، LUNA، ADA و بسیاری دیگر از آلت کوین‌ها اشاره کرد.

در نتیجه انتشار لیست رمزارزهایی که در دسته اوراق بهادار طبقه‌بندی شدند، صرافی بایننس دو جفت ارز معاملاتی مبتنی بر کاردانو (ADA) را حذف کرد.

همچنین صرافی کوین بیس نیز به درخواست SEC در حال بررسی حذف کاردانو و سایر آلت کوین‌ها از صرافی خود است. این در حالی است که چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، مخالفت خود را با طبقه‌بندی کاردانو به عنوان اوراق بهادار، ابراز کرده است.

اخیراً رئیس SEC، گری گنسلر، اعتراف کرد که وضعیت اتریوم (ETH) مبهم است و دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار ممکن است در نهایت به عنوان یک اوراق بهادار طبقه‌بندی شود. اما این تعریف هنوز برای ارز دیجیتال اول بازار، یعنی بیت‌کوین، قابل اجرا نیست.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید