لیست شدن LEASH در StealthEX

لیست شدن LEASH در StealthEX

زمان مطالعه < 1 دقیقه

اپلیکیشن صرافی ارزهای دیجیتال غیرحضانتی StealthEX اکنون توکن Doge Killer (LEASH) را به اپلیکیشن تلفن همراه خود اضافه کرده است. در این مطلب به لیست شدن LEASH در StealthEX می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

لیست شدن LEASH در StealthEX

LEASH توکن منحصربه‌فردی است که به حمایت‌کنندگان وفادار اکوسیستم شیبا اینو (Shiba Inu) اختصاص داده شده است. این توکن ارتباط نزدیکی با شیباورس، متاورس شیبا دارد و ارزش آن می‌تواند تحت تأثیر عملکرد متاورس قرار بگیرد. صاحبان LEASH حق انحصاری به دست آوردن زمین‌ها در متاورس آینده را دارند.

این توکن که در ابتدا برای رقابت با قیمت دوج کوین (DOGE) در نظر گرفته می‌شد، نام “قاتل دوج” را به خود اختصاص داد. بعداً با تنها 107646 توکن موجود و حدود 29000 دارنده به یک توکن ERC-20 در بلاکچین اتریوم تبدیل شد.

گرچه ارزش بازار LEASH نسبت به دیگر توکن‌های شیبا اینو کمتر است، اما هنوز هم مورد علاقه‌ سرمایه‌گذاران است. شایعاتی وجود دارد که احتمالاً به مرور زمان اهمیت LEASH از خود شیبا بیشتر خواهد شد.

اصلی‌ترین دلیل این امر، نقش آن به عنوان دروازه‌ای است که ورود به دنیای متاورس اکوسیستم شیبا را فراهم می‌کند. LEASH برای دستیابی به هدف شیبا اینو برای تبدیل شدن به یک نهاد مهم در Web 3.0 بسیار ضروری محسوب می‌شود.

در حال حاضر، LEASH با قیمت 507.28 دلار معامله می‌شود که افزایشی 4.27 درصدی را در 24 ساعت گذشته نشان می‌دهد که احتمالاً ناشی از عرضه آن در صرافی StealthEX است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT