مشکل جدید برای بایننس

مشکل جدید برای بایننس

زمان مطالعه < 1 دقیقه

بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان از لحاظ حجم معاملات، پس از لغو معاملات بدون کارمزد در ماه مارس، ۱۸ درصد از سهم بازار معاملات اسپات خود را تا تاریخ ۶ می به صرافی‌های آسیایی از دست داده است. در این پست به بررسی مشکل جدید برای بایننس می پردازیم.

مشکل جدید برای بایننس

پس از لغو سیاست معاملاتی کارمزد صفر، سهم بایننس از معاملات اسپات از ۷۳ درصد به ۵۱ درصد کاهش یافته و در همین حال، سهم صرافی‌های آسیایی رقیب در بازار افزایش یافته است. برای مثال، سهم صرافی هوبی ۸ درصد و سهم صرافی اوکی‌ایکس (OKX) ۴ درصد بیشتر شده است. در حالت کلی، صرافی‎های کره جنوبی هم شاهد افزایش سهم بازار خود از زیر ۸ درصد به تقریبا ۱۴ درصد بوده‌اند.
علی‌رغم این شکست برای بایننس، این صرافی همچنان بر بازار تسلط دارد. با این حال، به نظر می‌رسد سرمایه‌گذارانی که نگران شکایت اخیر کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CTFC) علیه بایننس و امنیت وجوه خود در این صرافی هستند، برای کاهش ریسک به پلتفرم‌های دیگر، به ویژه صرافی‌های آسیایی مهاجرت کرده‎اند.
در همین حال، تیم بایننس روز جمعه اعلام کرد که در واکنش به دستورالعمل‌های جدید صادرشده برای شرکت‌های دارایی دیجیتال، فعالیت‌های خود را در کانادا متوقف می‌کند. این خبر در حالی منتشر شده که بایننس و مدیرعامل آن، چانگ‌پنگ ژائو، در ایالات متحده نیز به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌ها با چالش‌های قانونی روبه‌رو هستند. به همین دلیل، حال این سوال برای فعالان بازار پیش آمده که آیا بایننس بعد از کانادا از ایالات متحده هم خارج خواهد شد؟

beincrypto

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی