آیا به دنبال این هستید که چگونه می توانید دسترسی و اینگیجمنت خود را در لینکدین افزایش دهید؟ در اینجا چند نکته موثر وجود دارد که می توانید از آنها برای داشتن عملکردی خوب در این پلتفرم استفاده کنید. در این مقاله به بررسی روش های افزایش عملکرد در لینکدین می پردازیم.

پرداخت در لینکدین

افزایش عملکرد در لینکدین

پست های مرتبط
محصول پرفروش خود را محبوب تر کنید و کیفیت فروش را بیشتر

پیش درآمد شاید بار و بارها از خود پرسیده باشید. چگونه می توانیم یک محصول پرفروش داشته باشیم؟ راه کار بیشتر بخوانید

sms را با خطی غیر از خط ایران دریافت کرده و ثبت نام شوید

مشکلات احراز هویت آیا تا به حال به فکر دریافت sms جهت احراز هویت برای سایت هایی که خدمات را بیشتر بخوانید

لینکدین ابزار قدرتمندی برای کاریابی است، اما اثربخشی آن به شدت به نحوه استفاده شما از آن بستگی دارد. روش ‌های موثری برای استفاده از این پلتفرم وجود دارد، اما یکی از مواردی که اغلب نادیده گرفته می‌ شود، مشارکت و اینگیجمنت دلگرم کننده است.

بسیار واضح است که بین لایک ها و پیشنهادهای شغلی تفاوت زیادی وجود دارد. با این حال اینگیجمنت بالا در واقع برای کسی که جوینده کار باشد، بسیار مفید است. این به شما امکان می دهد بدون شروع مکالمه ای شبکه ارتباطی خود را ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد اعتبار خود را نشان دهید. و فیدبک ارزشمندی را ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد بدانید محتوایی که پست می کنید به افراد مرتبط با صنعت مورد نظر شما مرتبط است یا خیر.

  1. پروفایل خود را بهینه کنید

افزایش عملکرد در لینکدین
افزایش عملکرد در لینکدین

صرف نظر از اینکه از چه عکسی استفاده می کنید، می توانید در لینکدین اینگیجمنت داشته باشید. اما اگر پروفایل شما حرفه ای به نظر نرسد، دستیابی به اینگیجمنت مناسب دشوارتر خواهد بود. اگر تا الان این کار را نکرده اید، لازم است پروفایل خود را بهینه کنید. از یک عکس حرفه ای استفاده کنید، پروفایل خود را به طور کامل پر کنید و مطمئن شوید که همه چیز به روز است. شایان ذکر است که داشتن اینگیجمنت بالا بدون رعایت این موارد به هیچ وجه به شما کمک نمی کند تا شغل مناسبی پیدا کنید.

  1. به ‌روز رسانی ‌ها را به طور منظم پست کنید

مانند بسیاری از پلتفرم های رسانه های اجتماعی، لینکدین به افرادی که به طور منظم پست می گذارند، پاداش می دهد. بنابراین، به ‌روزرسانی ‌های منظم توجه را به خود جلب می ‌کند و فالوورهای موجود را تشویق می ‌کند تا دوباره پروفایل شما را ببینند. برای جلب توجه در این پلتفرم نیازی به پست های روزانه ندارید، اما باید هدف گذاری کنید که هر هفته یک پست جدید قرار دهید. همچنین باید پست ‌های خود را برای زمانی برنامه‌ ریزی کنید که بیشترین توجه را به خود جلب کنند. که معمولا در ساعات اداری است. لینکدین همچنین به شما اجازه می دهد تا پست ها را زودتر از موعد زمان بندی کنید.

  1. از هشتگ ها برای تبلیغ پست های خود استفاده کنید

صرف نظر از آنچه در لینکدین پست می کنید، بدیهی است که نیاز دارید افراد قبل از اینکه بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند، آن را بخوانند. اکثر مردم هشتگ های خاصی را دنبال می کنند که به آنها علاقه مند هستند. بنابراین با افزودن هشتگ به محتوای خود، می توانید مستقیماً در فیدهای افراد نشان داده شوید.

برای به حداکثر رساندن اینگیجمنت خود به طور صحیح، هشتگ های مرتبط با صنعت خاص خود را هدف قرار دهید. هشتگ های عمومی و الهام بخش ممکن است بازدیدها را افزایش دهند، اما اگر بینندگانتان در صنعت مورد نظر شما نباشند، برای هدف پیدا کردن شغل شما مفید نخواهد بود.

  1. درباره موضوعات جالب پست کنید

افزایش عملکرد در لینکدین
افزایش عملکرد در لینکدین

سطوح اینگیجمنت همیشه بر اساس کیفیت محتوا نیست. موضوعی که در مورد آن می نویسید نیز به همان اندازه مهم است. اگر مطمئن نیستید چه چیزی را پست کنید، به افراد دیگر در صنعت خود نگاه کنید. چه موضوعاتی بیشتر جلب توجه می کنند؟ سعی کنید موضوعاتی را پوشش دهید که افراد دیگر در مورد آنها موفق بوده اند.

با انجام این کار، می توانید از اتلاف وقت برای پست هایی که صرف نظر از کیفیت آنها مورد توجه قرار نمی گیرند جلوگیری کنید. نوشتن پست در مورد موضوعات پرطرفدار همچنین نشان می دهد که شما از اتفاقاتی که در صنعت خود می افتد بسیار آگاه هستید. در حالی که ارسال محتوای نامربوط می تواند خلاف آن را نشان دهد.

  1. اطلاعات ارزشمندی را پست کنید

اگر پست ‌های شما ارزش بیشتری داشته باشند، افراد به احتمال زیاد با آنها ارتباط بهتری برقرار می کنند. اگر در مورد موضوع خاصی دانش بالایی دارید، پست های آموزشی را هدف قرار دهید. این کار تخصص شما را به کارفرمایان احتمالیتان بهتر نشان می دهد. 

اگر دانش تخصصی ندارید، همچنان می ‌توانید با لینک دادن به منابع دیگری که ممکن است برای افراد صنعت شما مفید باشد، ارزش افزوده داشته باشید. نکته اصلی این است که نویزها و حواس پرتی ها را در لینکدین کاهش دهید و محتوایی را ارائه دهید که مردم بتوانند از خواندن آن سودی ببرند.

  1. سوال بپرسید

اگر شما سوالی بپرسید، احتمال اینکه مردم روی یک پست کامنت بگذارند را بسیار بیشتر می کند. بدون در نظر گرفتن اینکه در مورد چه چیزی می نویسید، سوالات نیز می توانند به شما کمک بسیاری کنند. به عنوان مثال، اگر در حال نوشتن یک لیست بودید، ممکن است از افراد بپرسید که کدام مورد از لیست را مفیدتر می دانند و چرا.

همچنین می توانید از مخاطبان خود انواع دیگری از ورودی مانند لایک و اشتراک گذاری درخواست کنید. سعی کنید حداقل یک درخواست برای لایک یا اشتراک گذاری و غیره در پایان هر پست خود قرار دهید. اگر به صورت مودبانه درخواست کنید، می توانید خود تبلیغی بسیار قابل قبولی برای خود ایجاد کنید.

  1. اشتراک گذاری با گروه ها

گروه های لینکدین برای به اشتراک گذاری محتوای شما با افرادی که احتمالاً به آن علاقه مند هستند ایده آل هستند. این پلتفرم دارای گروه هایی است که تقریباً به هر صنعت اختصاص داده شده است، اما برخی از گروه ها نسبت به سایرین فعال تر هستند.

گروه‌ هایی را هدف قرار دهید که اعضای زیادی دارند و در آنها افراد در مورد محتوای موجود به طور منظم با هم مشارکت و تعامل دارند. گروه ها همچنین برای الهام گرفتن از نوع محتوایی که باید بنویسید نیز ایده آل هستند.

  1. به همه تعاملات پاسخ دهید

افزایش عملکرد در لینکدین
افزایش عملکرد در لینکدین

اگر کسی کامنتی گذاشت یا به شکل دیگری با پروفایل شما ارتباطی برقرار کرد، سعی کنید همیشه پاسخ دهید. با انجام این کار، نه تنها آنها را تشویق به تکرار این عمل می کنید، بلکه به سایر خوانندگان نشان می دهید که در این پلتفرم فعال هستید.

اگر افراد با شما گفتگو کنند و تعامل داشته باشند، به جای اینکه از صفحه شما فقط یک کامنتی که نادیده گرفته شده در ذهنشان بماند، در عوض احتمال بسیار زیادی برای بازگشت به صفحه پروفایل لینکدین شما برایشان وجود خواهد داشت. اگر به پروفایل های محبوب در صنعت خود نگاه کنید، متوجه خواهید شد که ارتباطات اغلب دو طرفه است.

  1. با دیگران ارتباط برقرار کنید

اکثر افراد به همان دلیلی که شما در لینکدین هستید، حضور دارند. بنابراین، جذب افراد برای تعامل با پروفایل خود بسیار آسان ‌تر می شود اگر خودتان هم با آنها ارتباط برقرار کنید. به سایر پروفایل های فعال در صنعت خود نگاه کنید و با محتوای آنها تعامل داشته باشید. بسیاری از افراد هنگامی که متوجه می شوند که شما با پروفایل آنها در ارتباط هستید، خوشحال می شوند و می خواهند لطف شما را جبران کنند و متقابلا با صفحه شما ارتباط برقرار کنند. این نیز یک راه خوب برای ایجاد فالوور است

  1. کارهای خود را بخوانید و تصحیح کنید

اگر پست های شما اغلب دارای اشتباهات نوشتاری یا دستور زبان ضعیف هستند، این می تواند به شهرت و سطح اینگیجمنت شما آسیب برساند. قبل از پست کردن هر چیزی، همیشه کار خود را با دقت مطالعه کنید. اگر در گذشته مطالبی را بدون انجام این کار پست می کردید، ارزش دارد که پست های قبلی خود را بررسی کنید و به دنبال اشتباهات مطالب خود باشید.

یک پروفایل لینکدین جذاب ابزاری ارزشمند برای هر فرد جویای کار است

لینکدین تنها برای ایجاد شبکه ارتباطی طراحی نشده است. این پلتفرم به شما این امکان را می دهد تا پروفایل خود را طوری تنظیم کنید که تمام تعاملات فقط با افراد در صنعت مورد نظر شما صورت گیرد. بنابراین، یک پروفایل با اینگیجمنت بالا این پتانسیل را دارد که احتمال پیدا کردن شغل مورد نظر شما را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

همراه با اطلاعات به روز، داشتن اینگیجمنت زیاد در پروفایل شما نشان می دهد که شما در مورد صنعت خود دانش بالایی دارید. همچنین بسیاری از اقدامات مورد نیاز برای افزایش اینگیجمنت باعث می شود که پروفایل شما در کل حرفه ای تر به نظر برسد.

امتیاز 5/5 - از 4 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید