در حالی که بیت کوین (BTC) و اکثر آلت کوین‌های بازار شاهد افت قیمتی قابل‌توجهی هستند، یک میم کوین گربه‌ای توانسته با رشد قیمتی دو رقمی خود، توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده و حتی به ترند بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شود. در این پست به معرفی میم کوین ChitCAT می پردازیم.

معرفی میم کوین ChitCAT

بر اساس داده‌های بازار، قیمت این میم کوین گربه‌ای که ChitCAT نام دارد (با نماد اختصاری CHITCAT)، در ۲۴ ساعت گذشته رشد قابل‌توجه ۳۵ درصدی را تجربه کرده است.

علاوه بر این رشد قیمتی، حجم معاملات ۲۴ ساعته این میم کوین نیز بیش از ۴۰ درصد افزایش یافته و به ۱۲ میلیون دلار رسیده است.
میم کوین ChitCAT با هدف ارائه یک برنامه پیام‌رسانی غیرمتمرکز بر اساس فناوری بلاکچین و پروتکل ارتباطات بین بلاکچینی (IBC) ایجاد شده است. در واقع، ChitCAT با ارائه یک راه‌حل ارتباطی مطمئن برای کاربرانش، آنها را قادر می‌سازد تا فقط با یک آدرس کیف پول، پیام ارسال کرده و تماس‌های ویدیویی برقرار کنند.

از طرفی، عرضه کل میم کوین ChitCAT برابر با ۱۰ میلیون توکن CHITCAT در نظر گرفته شده (برخلاف عرضه بسیار بالای سایر میم کوین‌ها) است؛ بنابراین، انتظار می‌رود که این میم کوین از مدل عرضه کم و تقاضای بالا برای ترسیم منحنی رشد بلندپروازانه خود در طول زمان استفاده کند.

البته لازم به ذکر است که اگرچه دیدگاه‌ها، ماموریت‌ها و توکنومیک میم کوین ChitCAT قوی به نظر می‌رسند، اما شکست میم کوین‌های برتر بازار توسط این میم کوین گربه‌ای، مستلزم جلب حمایت شخصیت‌های برتر دنیای فناوری از جمله ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر، است.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید