نسخه 2.0.1 لونا کلاسیک

نسخه 2.0.1 لونا کلاسیک با موفقیت ارتقا یافت

زمان مطالعه 2 دقیقه

انجمن لونا کلاسیک با موفقیت ارتقاء نسخه 2.0.1 را برای راه اندازی Cosmos Parity و ادغام هوش مصنوعی به پایان رساند. قیمت LUNC 3 درصد افزایش یافت. نسخه 2.0.1 لونا کلاسیک با موفقیت ارتقا یافت.

نسخه 2.0.1 لونا کلاسیک

توسعه دهنده اصلی لونا کلاسیک ارتقاء نسخه 2.0.1 را بدون هیچ مشکلی با موفقیت به پایان رساند. گروه توسعه دهندگان مشترک L1 Task Force و اعضای اصلی آن از جمله توسعه دهنده اصلی ادوارد کیم، برنامه نویس Fragwuerdig و PFC Validator ملحق شدند. معامله گران با خرید لونا کلاسیک بلافاصله به تکمیل موفقیت آمیز ارتقاء واکنش نشان دادند و این موجب شد تا قیمت این ارز دیجیتال 3% افزایش یابد.

مدیر پروژه مشترک L1 Task Force LuncBurnArmy در توییتر اعلام کرد که بلاک چین لونا کلاسیک با نسخه 2.0.1 در ارتفاع بلاک 12815210 با موفقیت ارتقا یافت.

این ارتقا چندین ویژگی را برای بلاک چین لونا کلاسیک فعال کرد، از جمله حداقل سپرده اولیه برای پیشنهادات حاکمیتی، ارتقاء به Cosmos SDK نسخه 0.45.13 و Tendermint نسخه 0.34.24 و همچنین به روز رسانی های امنیتی.

ارتقاء اصلی بعدی Cosmwasm نسخه 1.1.0 (تعادل) برای 31 مه برنامه ریزی شده است. با تکمیل این بروز رسانی، سازندگان در سراسر Cosmos و لونا 2، بار دیگر می توانند پروژه های خود را در زنجیره لونا کلاسیک راه اندازی کنند و این امر ابزار کاربردی را به شبکه لونا کلاسیک بر میگرداند. اعضای توسعه دهنده اصلی (L1TF) بلاک و تاریخ دقیق ارتقاء Parity را تا 21 می نهایی خواهد کرد.

پروفسور ادوارد کیم شبکه آزمایشی را برای ارتقاء هوش مصنوعی Block Entropy راه اندازی خواهد کرد. Testnet در حال حاضر تنها از مجموعه کوچکی از وظایف استنباط ML پشتیبانی می‌کند (توسعه تصویر هوش مصنوعی، مدل‌های زبان متن و تولید موسیقی). آموزش توزیع شده، تنظیم دقیق، APIهای پایتون و تأیید SNARK بعداً ارائه می شود.

این تحولات طبق نقشه راه احیای لونا کلاسیک با بازگرداندن احساسات مثبت در USTC و LUNC برنامه ریزی شده است. همچنین بحث افزایش نرخ توکن سوزی لونا کلاسیک به 1.2 درصد نیز در حال انجام است.

قیمت LUNC افزایش می یابد؟

در همین حال، جامعه Terra Classic چهار پیشنهاد حیاتی برای افزایش نرخ توکن سوزی لونا کلاسیک به 0.5٪، اعلام پاداش های استیکینگ و افزایش قیمت ها تصویب کرد.

نرخ توکن سوزی لونا کلاسیک اخیراً افزایش یافته است زیرا جامعه روزانه میلیون‌ها LUNC را از طریق پروتکل DeFi DFLunc می‌سوزاند. این در حالی است که کل توکن سوزی LUNC به نزدیک به 59 میلیارد رسیده است.

اما لازم است بدانید این افزایش قیمت لونا کلاسیک پایدار نبود و در 24 ساعت گذشته 1.35 درصد کاهش یافته است.

coingape

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه