داده‌های وبسایت کوین مارکت کپ (Coinmarketcap) نشان می‌دهند که در یک هفته گذشته و در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار، توکن بون شیبا سواپ (BONE) با رشد چشمگیر خود در جایگاه پرسودترین رمزارز قرار گرفته است. در این پست به معرفی پرسودترین ارزهای دیجیتال ۱۱ تا ۱۸ تیر می پردازیم.

پرسودترین ارزهای دیجیتال ۱۱ تا ۱۸ تیر

پس از توکن بون هم، ارزهای دیجیتال سولانا (SOL) و گراف (GRT)، به ترتیب با ۱۳٫۸ و ۹٫۴ درصد رشد قیمتی، در جایگاه‌های دوم و سوم این جدول قرار دارند.

پرسودترین ارزهای دیجیتال ۱۱ تا ۱۸ تیر
پرسودترین ارزهای دیجیتال ۱۱ تا ۱۸ تیر

شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو، در اظهارات اخیر خود گفته که نسخه اصلی بلاکچین لایه دوم شیباریوم و سند Worldpaper (حاوی جزییاتی در مورد محصولات اکوسیستم شیبا اینو) احتمالا در ماه آگوست منتشر خواهند شد.
به دنبال انتشار این خبر، ارز دیجیتال BONE که قرار است از آن به عنوان توکن گس در شیباریوم استفاده شود، شاهد رشد قابل‌توجهی بوده است. در زمان نگارش این خبر، بون در محدوده قیمتی ۱٫۴۲ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۳ درصد و در مقایسه با یک هفته گذشته، بیش از ۵۰ درصد رشد دارد.
همزمان با این رشد قیمتی، ارزش بازار BONE نیز به ۳۲۵٫۵ میلیون دلار افزایش یافته و باعث شده که این ارز دیجیتال به جایگاه ۹۶ ام بازار صعود کند.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید