پلتفرم رتبه‌بندی CoinGecko نتیجه مطالعه اخیر خود بر روی بازده قیمتی میم کوین‌ها را منتشر کرده است. این مطالعه نگاهی به بازده قیمت توکن‌های مبتنی بر میم، بر اساس داده‌های CoinGecko در بازه زمانی مشخص دارد. در این مطالعه، فرض شده است که زمان شروع دسترسی به داده‌ها، زمان تقریبی خرید بوده، در حالی که برای فروش و محاسبه سودها، بالاترین قیمت ثبت شده تا تاریخ 4 می 2023 به عنوان ملاک در نظر گرفته شده است. در این مقاله به بررسی پرسودترین میم کوین های تاریخ می پردازیم.

پرسودترین میم کوین های تاریخ

شیبا اینو از لحاظ افزایش قیمت، موفق‌ترین توکن در این دسته بوده است، با افزایش 8,424,202.3 درصدی خود در زمان ثبت بالاترین قیمت آن در مقایسه با قیمت شروع به کار آن در تاریخ 1 اوت 2020.

از سوی دیگر، دوج‌کوین به مدت طولانی موفق‌ترین کوین مبتنی بر میم بوده و از سال 2013 به عنوان رمزارز پیشرو در این دسته‌بندی شناخته شده است.
با این حال، رشد شیبا اینو بسیار مشهود است و در حال حاضر در میان سه توکن مبتنی بر میم بر اساس ارزش بازار قرار دارد. شیبا اینو (SHIB) همچنین به عنوان محبوب‌ترین توکن مبتنی بر میم در ایالات متحده شناخته شده و 60.7 درصد از علاقه کاربران در این کشور به میم‌کوین‌ها را در سال جاری به خود اختصاص داده است. شیبا اینو همچنین یک گزینه محبوب در هند است. با این حال، باید دید که آیا محبوبیت SHIB تقاضای جدیدی را ایجاد خواهد کرد که بتواند تأثیر مثبتی بر قیمت آن داشته باشد یا خیر.
در لحظه نگارش این خبر، SHIB در محدوده قیمتی 0.000009696 دلار معامله می‌شود که نزدیک به 90 درصد با اوج تاریخی خود فاصله دارد.

u.today

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید