بر اساس یک پست وبلاگ در 3 آگوست صرافی ارزهای دیجیتال ژاپنی، Bitbank، پشتیبانی از Dogecoin (DOGE) و Polkadot (DOT) را اضافه کرده است. در این خبر به بررسی پشتیبانی پولکادات و دوج کوین در Bitbank می پردازیم.

دوج کوین در Bitbank

صرافی مستقر در توکیو اکنون به مشتریان خود اجازه می دهد تا در مجموع 18 ارز دیجیتال معامله کنند. در پست وبلاگ آمده است که دو سکه فوق الذکر توسط سرویس وام رمز ارز بیت بانک پشتیبانی خواهند شد. در اکتبر 2017، آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) به منظور حمایت از نوآوری های فین تک در کشور، بیت بانک و ده شرکت دیگر را به عنوان اپراتورهای ارز دیجیتال ثبت شده به رسمیت شناخت.

پست های مرتبط
تحلیل ارزهای دیجیتال 24 مرداد
ارزهای دیجیتال 24 مرداد

از اواخر هفته گذشته، زمانی که قیمت بیت کوین به زیر 23500 دلار کاهش یافت، این دارایی رمزنگاری شده عملکرد بیشتر بخوانید

احتمال رشد 50 درصدی شیبا پس از خروج از الگوی “فنجان و دسته”
احتمال رشد 50 درصدی شیبا

شیبا اینو (SHIB) در 14 آگوست از الگوی “فنجان و دسته” خود خارج شد و چشم انداز خود را برای بیشتر بخوانید

در ماه مه، بیت بانک یک شرکت حضانت به نام تراست دارایی دیجیتال ژاپن (JADAT) را با مشارکت شرکت هلدینگ مالی ژاپنی Sumitomo Mitsui Trust Holdings راه اندازی کرد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، FTX Japan، یک شرکت تابعه محلی غول ارزهای دیجیتال، ماه گذشته پشتیبانی از Dogecoin را اضافه کرد. در ماه مارس، BTCBOX اولین صرافی مجوز دار رمزارزی شد که پشتیبانی از این رمز ارز میم را اضافه کرد که از نژاد سگ ژاپنی به نام Shiba Inu الهام گرفته شده بود. در اوایل سال جاری، Nikkei گزارش داد که صرافی‌های ارزهای دیجیتال ژاپن فرآیند ساده‌سازی فهرست‌ شدنها را برای رقابت با دیگر پلتفرم‌های معاملاتی در سراسر جهان آغاز کرده‌اند. انجمن تبادل دارایی های مجازی و رمزنگاری ژاپن (JVCEA) یک لیست سبز از توکن ها را تأیید کرد که شامل بیت کوین (BTC)، XRP، Ethereum (ETH)، Stellar (XLM) و برخی آلت کوین های محبوب دیگر است که دیگر نیازی به استفاده از روش های غربالگری اضافی نخواهند بود.

منبع:utoday

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید