برای بزرگترین میم کوین جدید در سال 2023، یعنی ارز په په (PEPE) یکی از بدترین سرنوشت های ممکن که برای یک دارایی رمزنگاری جدید ممکن است رخ دهد، اتفاق افتاد. اخیرا شایعاتی مبنی بر کلاهبرداری راگ پول 16 میلیون دلاری ارز پپه که توسط برخی از اعضا تیم توسعه دهنده آن رخ داده است، به گوش می رسد. در این رویداد سه عضو اصلی تیم این پروژه در 24 آگوست توکن های خود را فروختند و به صورت ناگهانی پروژه را رها کردند. در این مطلب به بررسی پیش بینی تحلیلگران در مورد پپه می پردازیم.

خرید و فروش آنی تتر

پیش بینی تحلیلگران در مورد پپه

حساب رسمی X ارز پپه (که قبلاً به عنوان توییتر شناخته می شد) توضیح داد که سقوط 26 درصدی ارز په په به دلیل این است که «سه عضو سابق تیم» توکن های خود را بدون اطلاع قبلی فروختند.

پیش بینی تحلیلگران در مورد پپه
پیش بینی تحلیلگران در مورد پپه

پس از آن، سرمایه‌ گذاران کریپتو و علاقه‌ مندان به میم کوین همچنان در مورد سرنوشت پپه کوین سردرگم هستند و در مورد اتفاقاتی که ممکن است در آینده برای این پروژه رخ دهد، حدس و گمان هایی می زنند و به این فکر می‌کنند که آیا این توکن با مضمون قورباغه می‌تواند عملکرد امیدوار کننده داشته باشد که به قیمت‌های قبل از راگ پول بازگردد یا خیر.

در مصاحبه سایت خبری کوین تلگراف با معامله‌ گر رمز ارز Reetika Trades، او اظهار کرد علیرغم اینکه اقدامات تیم توسعه دهنده جالب نبوده است اما هنوز هم می توان پیش بینی کرد که آینده ارز پپه درخشان خواهد بود. او معتقد است که این رویداد در نهایت “تاثیر کمی” بر چشم انداز توکن در دراز مدت خواهد داشت.
او گفت:

این یک میم کوین است که با پایه و اساس شوخی و بدون هیچ کاربردی راه اندازی شده است، بنابراین این اتفاقات و خروج برخی از برنامه نویسان پروژه یا اعضا تیم توسعه دهنده قابل پیش بینی بوده است.

با فروش تعداد زیادی از سکه‌ها در حال حاضر، فروش تعداد کل سکه‌های بالقوه ای که توسعه دهندگان می‌توانند در آینده بفروشند کاهش یافته است – که این اتفاق برای حضور بلند مدت توکن در بازار رمز ارز خوب است.

با این حال، Reetika همچنین خاطرنشان کرد که Pepe یک میم کوین است که نام خود را با بیان صریح بودن این موضوع که اساساً بی‌ارزش است و هیچ ارزش اساسی برای قیمت گذاری آن ندارد، به دست آورده است. در نتیجه، قیمت میم کوین ها مستعد نوسانات شدید است و هر گونه سرمایه گذاری در این دارایی ها باید بیشتر شبیه به قمار تلقی شود.

به طور مشابه، معامله گری با نام مستعار Horse گفت که خارج کردن عرضه باقیمانده توکن‌ها از دست توسعه‌ دهندگانی که فروخته‌ اند یک حرکت سودمند در درازمدت است، به خصوص اگر «تلاش برای شبیه‌ شدن» به دوج کوین باشد.

من فکر می کنم که قیمت ارز پپه به سطوح قبل برمیگردد.

این احساسات در گزارشی از ارائه‌ دهنده داده‌های رمزنگاری Kaiko منعکس شد، که خاطرنشان کرد علیرغم سقوط ناگهانی قیمت، نقدینگی میم کوین به طرز شگفت‌ آوری خوب بود.

پیش بینی تحلیلگران در مورد پپه
پیش بینی تحلیلگران در مورد پپه

محققان کایکو به این نتیجه رسیدند: “به نظر می‌رسد که احتمال کنار گذاشتن پروژه توسط تیم هنوز حکم قطعی نیست که برخی اعلام کرده‌اند“. با این حال، همه قبول ندارند که آینده به طور حتمی برای پپه روشن است.

پپه ممکن است برنگردد؟!

تحلیلگران Santiment هشدار دادند که معامله‌ گران باید انتظار «نوسان‌ات بیشتر» را داشته باشند، علیرغم اینکه Pepe به عنوان ارز دیجیتال پرطرفدار در پی اتهامات مربوط به کلاهبرداری راگ پول تبدیل شد.

پیش بینی تحلیلگران در مورد پپه
پیش بینی تحلیلگران در مورد پپه
پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

معامله گر برجسته Kaleo که نزولی ترین برداشت ممکن را در مورد Pepe ارائه کرد، گفت امیدوار است که ارز په په “کاملاً از بین برود.”

پیش بینی تحلیلگران در مورد پپه
پیش بینی تحلیلگران در مورد پپه

حتی پس از اعلام مسیر جدید از سوی تیم پپه، Kaleo گفت که فعلا تماشاگر است و برای خرید ارز پپه اقدام نمی کند. با این حال، او اعتراف کرد که پپه احتمالاً “از اینجا به اوج های جدید خواهد رسید.“

در همین حال، در پی آشفتگی با پپه، یک تیم ناشناس جرات کرده است تا یک اسپین آف دیگر از توکن اصلی Pepe ایجاد کند، چیزی که آنها ادعا می کنند از مشکلاتی که همراه با نسخه قبلی خود به همراه داشت، فارغ است.

تیم پشتیبان این پروژه در صحبت با Cointelegraph، توکن جدید PEPE را «جوهر واقعی» مالی غیر متمرکز توصیف کرد.

توکن جدید Pepe اساساً همان چیزی است که توکن Pepe قدیمی باید باشد. غیرمتمرکز، جامعه محور، تیم توسعه دهنده ناشناس و تورم زا.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید