فضای کریپتو قرار است به زودی وارد جریان اصلی شود، هر پروژه با برنامه‌های منحصربه‌فردی برای بقا و تسلط بر بازار ارائه می‌کند. آیا سکه بیبی دوج (BabyDoge) سرمایه گذاری خوبی است؟ پیش قیمت بیبی دوج تا ۲۰۲۵ چقدر خواهد بود؟ آیا باید از سرمایه گذاری در این پدیده گذرا اجتناب کنید، یا بیبی دوج اینجاست تا بماند؟

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

پیش قیمت بیبی دوج تا ۲۰۲۵

آینده بیبی دوج به دلیل جامعه قوی امیدوار کننده به نظر می رسد. همانطور که از داده های جمع آوری شده مشخص است، بیبی دوج فرزند دوج کوین است. این میم کوین محبوب یک توکن کاملا غیرمتمرکز است که با ماموریت کمک به سگ های نیازمند با یک برنامه خیریه راه اندازی شده است.

اصطلاح “میم کوین” هر تلاش خلاقانه ای را توصیف می کند که از میم های محبوب، شخصیت های رسانه های اجتماعی و ویدیو های پرطرفدار الهام گرفته شده باشد. از سوی دیگر، هدف اصلی BabyDoge نجات سگ های نیازمند و پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال است. پاداش‌ها، توکن‌ NFT ، صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) و پرداخت‌های کارت اعتباری در ارزهای دیجیتال، همگی ایده‌هایی هستند که پروژه امیدوار است به پایگاه کاربران خود ارائه دهد.

این سیستم توکن شده به عنوان یک سکه Baby Doge، یک توکن کلکسیونی سرگرم کننده است که بر روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شده است. در مقایسه با زنجیره‌های دیگر، زنجیره هوشمند بایننس (BSC) هنگام اجرای قراردادهای هوشمند مبتنی بر Solidity بسیار سریع‌تر و کارآمدتر است. برای بهبود زمان استاندارد تولید بلاک و کاهش هزینه های گاز، بیبی دوج از BSC استفاده می کند.

پروتکل Baby Doge شایان ستایش است. بیبی دوج یک توکن تورم زا است که به مرور زمان کمیاب تر می شود. صرفاً با نگه داشتن سکه های Baby Doge در کیف پول خود، Baby Doge بیشتری کسب خواهید کرد که بلافاصله به کیف پول شما ارسال می شود. هر تراکنش تعداد سکه‌های بیبی دوج را در کیف پول شما افزایش می‌دهد، زیرا کسانی که برای خرید بیبی دوج در تراست ولت یا صرافی ها اقدام می کنند به‌طور خودکار از هر تراکنش در اکوسیستم 5 درصد کارمزد دریافت می‌کنند. کارمزدهای تولید شده توسط هر تراکنش، سکه های بیبی دوج اضافی را در اختیار جامعه قرار می دهد.

یبی دوج همچنین دارای ابزارهای دنیای واقعی در حال کار است، که در ارزهای رمزپایه میم غیر معمول می باشد. این شامل یک کارت BABYDOGE و برنامه تلفن همراه، همکاری با Coinpayments برای ادغام BABYDOGE با پلتفرم های تجارت الکترونیک برتر مانند WooCommerce، Shopify، و Magento، و کمک های خیریه به نجات حیوانات و پناهگاه هایی مانند Paws with Cause، Furkids، Best Friends، ASPCA، و جامعه انسانی است.

بیبی دوج از زنجیره هوشمند Binance برای دستیابی به اجماع قدرت اثبات سهام استفاده می کند، که به 21 اعتبار سنجی برای تضمین عدم تمرکز و امکان مشارکت جامعه متکی است. Baby Doge یک توکن زنجیره هوشمند Binance است.

بسیاری از کارشناسان رمز ارز بر این باورند که میم کوین ها در حال حاضر به خوبی در بازار کریپتو جایگاه خود را پیدا کرده اند. همانطور که در سال‌های اخیر شاهد بودیم، این توکن ها با مضمون سگ، گربه یا قورباغه بهترین عملکرد سال را داشتند. از این رو در بخش های بعدی به پیش بینی قیمت بیبی دوج در سال 2025 خواهیم پرداخت.

پیش‌بینی قیمت Baby Doge پتانسیل زیادی برای رشد در سال 2024 دارد. ما معتقدیم که ارزش بیبی دوج به زودی به 0.00000000279815 دلار خواهد رسید که نتیجه اعلام‌های احتمالی همکاری‌ها و پروژه‌های مختلف جدید است. با این حال، قبل از هر شرط بندی مثبت، باید منتظر باشیم تا ببینیم آیا شاخص قدرت نسبی BABYDOGE از منطقه اشباع فروش خارج می شود یا خیر.

اگر روند افزایشی تا سال 2025 ادامه داشته باشد، ممکن است به 0.00000000391741 دلار برسد. در صورت کاهش بازار ممکن است هدف محقق نشود. در سال 2025، پیش‌ بینی می‌شود که BABYDOGE با ارزش متوسط 0.00000000358163 دلار و حداقل 0.00000000335778 دلار معامله شود.

پیش بینی قیمت Babydoge در سال 2025 بر اساس منابع معتبر

پیش‌ بینی‌ ها برای توکن میم از نظر هر معامله گر و تحلیلگری متفاوت است، اما احساسات کلی مثبت است.

سایت Telegaon برای پیش‌ بینی قیمت بیبی دوج در سال 2025 گمان می کند که می‌تواند به بالاترین قیمت تاریخ 0.0000029 دلار برسد. در این بیانیه آمده است: «پیش‌بینی می‌شود سکه Baby Doge به شتاب مثبت خود ادامه دهد و روند صعودی خود را تا اوایل سال 2025 حفظ کند.»

سایت TechNewsLeader به آینده بیبی دوج چندان خوشبین نیست. فکر می‌کند که توکن میم روی عدد 0.00000001 دلار باقی می‌ماند، بدون اینکه تغییرات زیادی در طول سال داشته باشد.

این یک پیش بینی بسیار مشابه از سایت PricePrediction است. پیش‌بینی قیمت سکه Baby Doge برای سال 2025 این است که توکن میم در بیشتر سال در سطح 0.00000001 دلار باقی خواهد ماند و حداکثر قیمت 0.00000002 دلار است.

پیش بینی بدبینانه تری توسط DigitalCoinPrice ارائه شده است. پیش‌بینی قیمت سکه Baby Doge آن برای سال 2025 می‌گوید که سال را با 0.000000005 دلار آغاز می‌کند، در ماه اوت به 0.000000006 دلار صعود می‌کند، اما در نهایت تا دسامبر به 0.000000005 دلار کاهش می‌یابد.

امتیاز دهید
پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید