کلاهبرداری جدید شیبا

کلاهبرداری جدید شیبا

زمان مطالعه < 1 دقیقه

طرفدار فعال شیبا با شناسه @Theshibdream پیرامون کلاهبرداری جدیدی که جامعه شیبا را هدف قرار داده است توییت نوشت. این کلاهبرداری با استفاده از یک ایردراپ NFT انجام می‌شود. در این پست به بررسی کلاهبرداری جدید شیبا می پردازیم.

کلاهبرداری جدید شیبا

حساب @Theshibdream در توییتی نوشت که افرادی در جامعه SHIB یک ایردراپ NFT از حساب Shibaswapdeployer دریافت کرده‌اند؛ ایردراپی که هنوز تایید نشده است. وی به جامعه شیبا هشدار داد که آن‌ها نباید این NFTها را باز کرده یا به هیچ شکلی با آن‌ها تعامل داشته باشند؛ چرا که ممکن است این ایردراپ‌ها دارای کدهای مخرب بوده و در نتیجه امنیت کیف پول افرادی که آن‌ها را باز می‌کنند را به خطر بیاندازند.

حساب @Theshibdream هشدار داد که این NFTها از حساب Shibaswapdeployer یا منابع دیگری که ناشناس یا غیر قابل اعتماد هستند نه تنها نباید باز شوند، بلکه باید هرچه سریعتر گزارش شوند.

همچنین وی از کاربران SHIB پرسید تا اگر هرگونه ایردراپ غیرمنتظره‌ای دریافت کنند احتیاط را حفظ کرده و کلیدهای خصوصی خود را با هیچکس، حتی اعضای داخل جامعه شیبا، به اشتراک نگذارند.

بر اساس داده‌های ارائه شده توسط ردیاب تراکنش‌های توکن سوزی Shibburn، طی 24 ساعت گذشته به لطف تلاش‌های جامعه شیبا در مجموع حدود 110 میلیون میم کوین SHIB به کیف پول‌های غیرفعال ارسال شدند. این رقم نسبت به مجموع توکن‌های شیبا سوزانده شده در دیروز (حدود 1.1 میلیارد SHIB) کمتر است.

u.today

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت