یونی سواپ در دادگاه تبرئه شد!

یونی سواپ در دادگاه تبرئه شد!

زمان مطالعه < 1 دقیقه

یونی سواپ در دادگاه تبرئه شد! : یک قاضی منطقه‌ای در ایالات متحده، شکایتی را که توسط گروهی از سرمایه‌گذاران علیه صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ مطرح شده بود، رد کرده است. این گروه، متشکل از شش سرمایه‌گذار، ادعا می‌کردند که بین دسامبر ۲۰۲۰ تا مارس ۲۰۲۲، توکن‌هایی را در این پروتکل غیرمتمرکز خریداری کرده‌اند که ظاهراً اوراق بهادار و کلاهبرداری بوده‌اند. به گفته شاکیان، آنها پول خود را در استخرهای نقدینگی که توسط قراردادهای هوشمند یونی سواپ کنترل و ایجاد شده‌اند، از دست داده‌اند.

خرید و فروش آنی تتر

یونی سواپ در دادگاه تبرئه شد!

با این حال، کاترین فایلا، قاضی پرونده، ضمن رد این اتهام، اعلام کرد که وضعیت فعلی مقررات ارزهای دیجیتال مبنایی برای پرونده آنها فراهم نمی‌کند. قاضی با بیان اینکه این پرونده ربطی به قوانین اوراق بهادار ندارد، گفت:

دادگاه به طور کامل شکایت را رد می‌کند. این که صرفاً سرمایه‌گذاران توکن‌های کلاهبرداری را در یونی سواپ خریداری کرده‌اند، به این معنی نیست که پروتکل غیرمتمرکز خود مسئول بوده است. به دلیل ماهیت غیرمتمرکز پروتکل، هویت صادرکنندگان توکن کلاهبرداری اساساً ناشناخته است و اگرچه شاکیان با یک آسیب قابل‌شناسایی مواجه هستند، اما متهم قابل‌شناسایی وجود ندارد.

لازم به ذکر است که قاضی فایلا، همان قاضی است که بر پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه کوین ‌بیس هم رسیدگی می‌کند. جالب‌تر اینکه، قاضی فایلا همچنین گفت که اتریوم یک کالا است نه یک اوراق بهادار.
ناظران و طرفداران صنعت کریپتو در رابطه با حکم قاضی به پرونده یونی سواپ اظهار داشتند که این نشان‌دهنده درک عمیق اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (دیفای) است. بنابراین، اگرچه یونی سواپ مملو از توکن‌های جعلی است، اما از آنجایی که یک پروتکل غیرمتمرکز است، نمی‌توان این صرافی را مقصر یا مسئول آنها دانست.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
صدور ووچر پرفکت مانی