بایننس پی (Binance Pay)

بایننس پی (Binance pay) و بررسی فناوری پرداخت رمز ارز

زمان مطالعه 4 دقیقه

بایننس پی (Binance Pay) یک فناوری پرداخت رمز ارز بدون تماس در محیطی امن و بدون مرز است که توسط بایننس طراحی شده است. نسخه بتا بایننس پی به شما این امکان را می دهد که در سراسر جهان از دوستان و خانواده خود بخواهید برای شما ارز دیجیتال بفرستند و یا شما برای آنها انتقال دهید. دراین مقاله با اول پرداخت همراه باشید.

بایننس در اول فوریه 2021 در رویداد “هفته بلاکچین بایننس” با معرفی قابلیت های جدید خود نشان داد که قصد دارد فعالیت های خود را گسترش دهد و ارزهای دیجیتال را به زندگی روزمره مردم پیوند دهد. بایننس پی و کارت های پرداخت بایننس امکانات جدیدی بودند که معرفی شد. نسخه بتا Binance Pay مانند یک درگاه پرداخت با واحد ارز دیجیتال است که کاربران می توانند با استفاده از آن به راحتی محصولات خود را به دیگران بفروشند و در مقابل آن ارز دیجیتال دریافت کنند.

چگونه یک اکانت بایننس پی (بتا) ایجاد کنیم؟

ایجاد یک اکانت در بایننس پی بسیار آسان است. اگر شما قبلا در Binance.com اکانت ایجاد کرده اید، با استفاده از این راهنما می توانید Binance Pay داشته باشید. اما اگر در بایننس حساب ندارید ابتدا در بایننس ثبت نام کنید.

1.اپلیکیشن بایننس

در اپلیکیشن بایننس وارد شوید و در تب پروفایل، گزینه “Pay” را انتخاب کنید.

بایننس پی (Binance pay)

بایننس پی (Binance pay)

2.پذیرش قوانین و مقررات

برای ادامه مراحل گزینه ‘I accept the…‘ را تیک دار کنید تا موافقت خود را با قوانین و مقررات بایننس اعلام کنید. سپس بر روی “open” بزنید

بایننس پی (Binance pay)

بایننس پی (Binance pay)

3.انتخاب نام

یک نام برای اکانت خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید اگر قبلا در حساب بایننس خود nickname انتخاب کرده باشید، از همان نام برای Binance pay نیز استفاده می شود. نامی که در این مرحله انتخاب می کنید، بعدا قابل تغییر نیست.

بایننس پی (Binance pay)

بایننس پی (Binance pay)

4.تنظیم پسورد

بعد از انتخاب نام، از شما خواسته می شو که که یک عدد شش رقمی برای رمز عبور خود انتخاب کنید. این عدد را در اختیار هیچ کس قرار ندهید.

بایننس پی (Binance pay)

بایننس پی (Binance pay)

5.انتخاب ارز

در این بخش شما باید ترتیب ارز هایی که در بایننس پی استفاده می کنید، انتخاب کنید. تراکنش های شما بیشتر مربوط به کدام ارز ها می باشد. بایننس پی (Binance Pay) شش ارز دیجیتال را می پذیرد :

– بایننس (BNB)
– بایننس USD یا BUSD
 بیت کوین
– سوایپ (SXP)
– اتریوم (ETH)

بایننس پی (Binance pay)

بایننس پی (Binance pay)

6.افزایش موجودی بایننس پی

شما در هر زمانی می توانید با استفاده از spot wallet حساب بایننس خود، موجودی بایننس پی را نیز افزایش دهید. اگر اکنون نمی خواهید افزایش موجودی داشته باشید، گزینه “Skip Top Up” را بزنید.

بایننس پی (Binance pay)

بایننس پی (Binance pay)

همانطور که مشاهده می کنید مراحل ساخت Binance Pay بسیار آسان است و شما می توانید به راحتی و با استفاده از اپلیکیشن بایننس، پرداخت های خود را انجام دهید.

برای پرداخت هزینه ها با استفاده از Binance Pay بتا کافیست کیو آر کد را با استفاده از برنامه بایننس اسکن کنید. {درتصویر زیر محل قرار گیری اسکنر بایننس مشخص شده است} با توجه به لیستی که خود قبلا تعیین کردید، مبلغ پرداختی از موجودی شما کسر می شود. گیرنده پرداخت را با توجه به ارزی که شما انتخاب کرده اید، دریافت خواهد کرد.

بایننس پی (Binance pay)

بایننس پی (Binance pay)

چگونه یک QR code در بایننس پی ایجاد کنیم؟

برای آنکه فردی مبلغ مشخصی برای شما واریز کند، بایستی شما یک کیو آر کد در اختیار او قرار دهید. برای ایجاد کیو آر کد در Binance pay مطابق تصویر زیر به زبانه ‘Pay‘ بروید. در قسمت ‘Wallet‘ گزینه “My QR” را انتخاب کنید.

بایننس پی (Binance pay)

بایننس پی (Binance pay)

شما می توانید ارز دیجیتالی مورد نظر خود را از میان شش ارز مورد پذیرش این سیستم انتخاب کنید و فرستنده را ملزم کنید پرداخت را به مقدار تعیین شده و با این ارز ها انجام دهد. پس از ایجاد کیو آر کد تصویری مطابق شکل زیر به شما نشان داده می شود که می توانید آنرا با دیگران به اشتراک بگذارید تا پرداخت را در مقابل هزینه محصول کسب و کار شما انجام دهند.

سوالات متداول

محدودیت های تراکنش بایننس پی چقدر است؟
حداکثر میزان تراکنش قابل انجام (پرداخت یا دریافت) در بایننس پی برابر 10 هزار دلار (یا مقداری برابر در دیگر ارزها) یا ده تراکنش در بیست و چهار ساعت است. توجه داشته باشید ارسال از بایننس پی به سایر ولت ها بعد از 24 ساعت ممکن است.

آیا امکان برگشت وجه در Binance pay وجود دارد؟
خیر، متاسفانه این قابلیت وجود ندارد.

آیا نسخه بتا بایننس پی برای تمامی کاربران فعال است؟
تمامی کاربرانی که در Binance.com اکانت دارند و وریفای حساب خود را انجام داده اند، می توانند از این قابلیت نیز استفاده کنند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT