با توجه به محبوبیت کیف پول پولکادات (polkadot) و توکن بومی DOT ، ذخیره این ارز دیچیتال و استفاده از یک ولت امن بسیار مهم شده است. پیدا کردن یک کیف پول پولکادات مناسب امری ضروری است. در این مقاله ما گزینه های مختلفی را به عنوان کیف پول هایی مطمئن برای ارز دیجیتال polkadot معرفی می کنیم، تا شما بتوانید با بررسی آنها، بهترین گزینه را برای ذخیره ارز خود در اختیار داشته باشید. با اول پرداخت همراه باشید.

کیف پول محلی برای ذخیره، انتقال و دریافت کوین های DOT شماست. برخی از کیف پول ها امکان استیکینگ ارز های دیجیتال یا حتی رای دادن به دولت را به شما ارائه می دهند. کیف پول های زیادی برای کوین DOT وجود دارد. این ولت ها بر روی تلفن همراه، وب، دسکتاپ و سخت افزار و حتی بر روی سیستم عامل های مختلف در دسترس هستند.

کیف پول پولکادات (polkadot)
کیف پول پولکادات (polkadot)

Parity Signer

یک کیف پول ارز دیجیتال اپن سورس است که هم برای اندروید و هم برای iOS در دسترس است. این کیف پول برای استفاده به صورت آفلاین ساخته شده است. به طوری که اگر شما به نت دسترسی نداشته باشید، می توانید یک حساب ایجاد و مدیریت کنید، QR code تراکنش ها را اسکن کنید و آنها را بررسی و امضا کنید. این کیف پول می تواند چندین کلید خصوصی تولید و ذخیره کنید. Parity Signer از پولکادات پشتیبانی می کند.

کیف پول Math

Mathwallet یک کیف پول ارز دیجیتال چند پلتفرمی است که به کاربران این امکان را می دهد بیت کوین، اتریوم، توکن های ERC-20، Cosmos ، پولکادات و … را در خود ذخیره کند. این کیف پول بر روی دستگاه های مختلف قابل دسترس است. موبایل اندروید یا iOS، اکستنشن مرورگر کروم و یا کیف پول وب. این یک مزیت کاربردی برای Math Wallet محسوب می شود.

کیف پول موبایل AToken

رقابت بین کیف پول های موبایل برای انواع دارایی های رمزنگاری در حال افزایش است. AToken خود را به عنوان یک کیف پول جدید که از دارایی های متعدد پشتیبانی می کند، معرفی کرده است. به گزارش PolkaProject این ولت از دارایی های دیجیتال زیادی مانند پولکادات پشتیبانی می کند.

ولت Ownbit

کیف پول OWnbit به عنوان یک کیف پول گرم قابلیت ذخیره سازی کوین های پولکادات را دارد. ownbit یک کیف پول HD می باشد که از 12 عبارت کلیدی برای بازیابی کیف پول استفاده می کند و تمام اطلاعات در سمت مشتری ذخیره می شود و از امنیت بالایی برخوردار است.

کیف پول ownbit مکانی مناسب برای ذخیره تمام دارایی های دیجیتالی شماست زیرا امکان نگهداری بیت کوین، ERC-20 و بسیاری دیگر از دارایی های دیجیتال را نیز دارد.

کیف پول تراست

کیف پول تراست یک صرافی غیر متمرکز و یک مرورپر برای DApp ها می باشد که تمامی را در یک پلتفرم قرار داده است. از کیف پول تراست می توان به عنوان کیف پول پولکادات استفاده کرد. یکی از ویژگی های تراست، پشتیبانی صرافی معتبری مانند بایننس از آن است. بایننس حدود دو سال قبل، این کیف پول را از دولوپر هایش خرید و از سال 2019 کیف پول تراست با Binance DEX و سیستم Binance chain سازگار است.

Safepal Wallet

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

safepal یک کیف پول سخت افزاری کاملا آفلاین است که می تواند به عنوان کیف پول پولکادات مورد استفاده قرار گیرد. این کیف پول سخت افزاری دارای یک صفحه نمایش 13 اینچی با وضوح بالاست و برای امنیت بیشتر و هم چنین اسکن راحت تر اثر انگشت شما، به راحتی به تلفن آیفون یا اندروید متصل می شود.

safepal یک کیف پول چندگانه است که از ERC-20، بیت کوین و توکن هایی مانند ترون، ایاس و … پشتیبانی می کند. این ولت بسیار مقرون به صرفه است و قیمتی در حدود 40 دلار دارد.

در جدول زیر لیستی از اغلب کیف پول های پولکادات برای شما قرار داده ایم که با مقایسه ویژگی های هر یک، گزینه مناسب را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید:

نام کیف پولوضعیت توسعه (Development State)نام تیمپلتفرم قابل اجراپشتیبانی از استیکینگ
signerتوسعه یافتهParityاندروید و iOS
polkadot-JSتوسعه یافتهParityمرورگر✔️
polkadot{.js}توسعه یافتهParityاکستنشن مرورگر✔️
polkawalletتوسعه یافتهpolkawalletاندروید و iOS✔️
Math Walletتوسعه یافتهMath Walletاندروید ، iOS و اکستنشن مرورگر✔️
Trust Walletتوسعه یافتهTrust Walletاندروید و iOS
ImTokenتوسعه یافتهImTokenاندروید و iOS✔️
Ownbitتوسعه یافتهOwnbitاندروید و iOS
Airgapتوسعه یافتهAirgapiOS ، اندروید ، MacOS ، ویندوز و لینوکس✔️
SafePalتوسعه یافتهSafePaliOS ، اندروید و سخت افزار
Crypto.comتوسعه یافتهCrypto.comiOS و اندروید
Ledger Appتوسعه یافتهZandoxسخت افزار
Atomic Walletتوسعه یافتهAtomic Walletدسکتاپ✔️
Detherتوسعه یافتهDetheriOS و اندروید
Cobo Walletتوسعه یافتهCoboiOS و اندروید
Swipeتوسعه یافتهSwipeiOS و اندروید
Guardaتوسعه یافتهGuardaiOS ، اندروید ، MacOS ، ویندوز، لینوکس و اکستنشن مرورگر
Mixinتوسعه یافتهMixiniOS و اندروید
Fearless Walletتوسعه یافتهSoramitsuiOS و اندروید✔️
ONTO Walletتوسعه یافتهOntologyiOS ، اندروید ، MacOS و اکستنشن مرورگر
TokenPocketتوسعه یافتهTokenPocketiOS و اندروید
Ellipalتوسعه یافتهEllipalسخت افزار
MetaMaskدر حال توسعهMetaMaskاکستنشن مرورگر
Speckleدر حال توسعهSpeckleاکستنشن مرورگر
KodaDotدر حال توسعهGeefuمرورگر✔️
SubWalletدر حال توسعهyxfولت CLI
Spatiumدر حال توسعهSpatiumiOS و اندروید
امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید