ماشین حساب
میزان ارز
مبلغ تومان
 

نمودار نرخ فروش دلار وب مانی

 
در حال دریافت نرخ ...
چگونه حساب پی پال خودم را شارژ کنم؟


خرید با وب مانی توسط اول پرداخت نیاز چه کسانی است؟

شاید پرداخت های شما در سایت های خارجی به صورتی باشد که نیازی به افتتاح حساب وبمانی به نام خود نداشته باشید. شما می توانید بدون اینکه حساب وبمانی ایجاد کنید، درخواست های خرید و یا واریز به حساب وبمانی دیگران را به ما بسپارید. اول پرداخت با بررسی خرید شما با استفاده از اکانت های وبمانی معتبر خرید یا انتقال وجه شما را بدون اینکه حساب وبمانی را باز کنید برای شما در کمترین زمان انجام می دهد. پرداخت و انتقال وجه با وبمانی آسان و راحت بوده و خرید شما با امنیت و سرعت بالایی انجام می شود. همچنین شما می توانید با انتخاب انتقال وجه به همراه کد امنیتی، امنیت تراکنش خود را بیشتر کنید. بدین صورت که گیرنده وجه برای اینکه بتواند پول را در حساب خودش دریافت کند، نیازمند وارد کردن کدی است که از سوی شما مشخص شده است و تا گیرنده آن کد را نداشته باشد امکان آزاد کردن وجه را ندارد. در صورتی که آن کد وارد نشود ظرف مدت حداکثر 7 روز وجه به حساب فرستنده مسترد خواهد شد

در حال حاضر در سایت های زیر می توانید با استفاده از حساب وبمانی اقدام به خرید کنید:

  • Banggood.com
  • Gearbest.com
  • dx.com
  • socialpanel24.com
  • و...

خرید با وب مانی

سوالات متداول

حداقل مقدار فروش به سایت، 10 دلار می‌باشد.
درحال حاضر وبمانی دارای کیف پول های دلاری، یورویی، بیت کوین، روبل و چندین کیف پول دیگر می باشد که معمول ترین آن ها کیف پول دلاری است که با حرف Z شروع می شود. برای انتقال وجه داشتن این شماره ی کیف پول الزامی است.
یک درگاه نقل و انتقال وجه متعلق کشور روسیه است که این امکان را به کاربران اینترنتی می دهد که در سات ها و پلتفرم های مختلف اقدام به خرید و فروش محصول خود کنند.
تمرکز این درگاه مالی بیشتر روی بازار فارکس است به نحوی که این امکان را برای تریدرها فراهم ساخته است تا بوسیله این درگاه در بروکرهای فارکس واریز و برداشت داشته باشند.
فارکس به بازار بورس بین المللی اطلاق می شود که بر روی خرید و فروش سهام های بین المللی نظیر نزدک تمرکز دارد.به کسی که اقدام به خرید و فروش سهم در این بازار می کند عموما تریدر می گویند. جهت فعالیت در این بازار می بایست بر بستر کارگزاری های بین المللی حساب داشته باشید که به آن بروکر می گویند.
بله،وبمانی دارای چهار نوع سطح می باشد که هر کدام دارای محدودیت های مختلفی است. سطح نامحدود وبمانی حساب پرسونال می باشد که جهت نقل و انتقال وجه بصورت روزانه ،هفتگی و ماهیانه با محدودیت روبرو نیست.
بله، بر اساس قوانین درگاه وبمانی استفاده از حساب و خدمات وبمانی برای کاربران ایرانی بلامانع است.
بله اول پرداخت با گرفتن معادل ریالی وجه مورد نظر پرداخت خرید محصول یا خدمات مورد نظر شما را بر عهده می گیرد.
بله اول پرداخت با گرفتن معادل ریالی وجه مورد نظر پرداخت خرید محصول یا خدمات مورد نظر شما را بر عهده می گیرد.