ماشین حساب
میزان ارز
مبلغ تومان
 

نمودار نرخ فروش دلار وب مانی

 
در حال دریافت نرخ ...

 

ایجاد کیف پول وب مانی توسط اول پرداخت

در برخی از مراودات مالی تجار برای امنیت بیشتر در تراکنش مالی، ترجیح می دهند که پول پرداختی از طریق کیف پول وبمانی را به همان کیف پولی که پرداخت با آن انجام شده است برگردانند. در چنین مواقعی شما می بایست خودتان نسبت به افتتاح حساب وبمانی اقدام کنید. اول پرداخت در کنار شماست تا به شما کمک کند تا کیف پول وبمانی خود را داشته باشید.


درخواست افتتاح حساب وب مانی

شارژ کیف پول وب مانی توسط اول پرداخت

اگر حساب وبمانی دارید و یا قصد دارید وجهی را به حساب وبمانی شخصی ارسال کنید و مایل هستید تا خریدها و انتقال وجوه را با حساب وبمانی خودتان انجام دهید و میخواهید حساب خود را شارژ کنید راه های مختلفی برای این کار وجود دارد که ساده ترین آن، خرید از سورس و منابع مالی مطمئن می باشد. شما می بایست کیف پول دلاری خود را شارژ کنید و پس از آن در سایت های مختلف اقدام به خرید یا انتقال وجه نمایید. اول پرداخت دارای حساب وبمانی پرسنال و احراز هویت شده توسط وبمانی مطمئن ترین و امن ترین منبع مالی برای شارژ حساب وبمانی شما می باشد. اول پرداخت با کمترین هزینه و سریع ترین زمان اقدام به شارژ حساب وبمانی شما می کند.

در حال حاضر در سایت های زیر می توانید با استفاده از حساب وبمانی اقدام به خرید کنید:

  • Banggood.com
  • Gearbest.com
  • dx.com
  • socialpanel24.com
  • و...

درخواست شارژ حساب وب مانی
 

سوالات متداول

برای داشتن حساب وبمانی شما می بایست گذرنامه و یک خط تلفن همراه داشته باشید.
درحال حاضر وبمانی دارای کیف پول های دلاری، یورویی، بیت کوین، روبل و چندین کیف پول دیگر می باشد که معمول ترین آن ها کیف پول دلاری است که با حرف Z شروع می شود. برای انتقال وجه داشتن این شماره ی کیف پول الزامی است.
وبمانی 0.8 درصد از کل مبلغ تراکنش از فرستنده به عنوان کارمزد کسر می کند. به عنوان مثال اگر کسی قصد انتقال 1000 دلار به حساب وبمانی کسی را داشت، می بایست در اکانت خود 1008 دلار موجودی داشته باشد.
افتتاح حساب وبمانی بین 2 تا 3 روز کاری زمانبر می باشد.
وبمانی برای کنترل تراکنش ها سقف واریز و برداشت برای حساب های خود مشخص کرده است. شما می توانید با ارائه مدارک هویتی و انجام برخی تنظیمات امنیتی نسبت به افزایش این سقف اقدام کنید.