اسکریل (Skrill)

اسکریل یکی از شرکت های پر نفوذ در زمینه ارائه خدمات انتقال وجه به صورت الکترونیکی است که پس ازکمپانی پی پال به میان آمد. اصلی ترین ویژگی که این نوع شرکت ها برای مشتریان خود دارند، سطح امنیت بالا در زمینه کاهش خطرات کلاهبرداری و پولشویی است.

برخی از کاربرد های اسکریل به طور خلاصه:

 

 • انتقال وجه به دیگران از طریق ایمیل با کارت اعتباری یا حساب بانکی
  خرید آنلاین
  جمع آوری سرمایه از طریق ایمیل

مزایای استفاده از اسکریل

 • امنیت بالا ، برای تبادل پول دیگر احتیاجی نیست هر بار اطلاعات حساب بانک را منتقل کنید
 • راحتی کلیه انتقال پول از طریق یک ایمیل
 • سرعت انتقال پول آنی

انتقال وجه با اسکریل

 

 • برای انتقال اسکریل و تبدیل اسکریل به ریال می توانید از طریق مجموعه اول پرداخت این عملیات را انجام دهید.همچنین در صورتی که قصد شارژ حساب اسکریل را دارید می توانید از طریق این مجمموعه حساب اسکریل را شارژ نمایید.

هزینه ارسال وجه با اسکریل چقدر است؟

 

 • علاوه بر این که هزینه تغییر نوع ارز، برای انتقال باید ۱٫۹ درصد مبلغ کل را پرداخت نمایید. توجه کنید که هنگام انجام انتقال، این پول به صورت خودکار از مقداری که ارسال کرده‌اید، کسر می‌شود. بنابراین بهتر است که این مقدار را به مبلغ اضافه کرده و سپس انتقال دهید. بنابراین جمع هزینه‌های شما به صورت زیر خواهد بود : ۹ درصد برای انتقال ۹۹ درصد برای تبدیل ارز بیش از ۷٫۵ درصد برای برداشت وجه به عنوان مثال اگر شما قصد انتقال ۱۰۰۰ دلار امریکا به انگلستان را داشته باشید، باید ۱۹ دلار هزینه انتقال و ۳۹٫۹ دلار هزینه تغییر نوع ارز بپردازید. یعنی در نهایت مبلغ ۹۴۱٫۱ دلار باقی می‌ماند.

مزایا و معایب اسکریل

 

 • انتقال وجه به سادگی قابل انجام است انتقال با این روش در بسیاری از کشورها امکان پذیر است برای ارسال مبالغ بالا محدودیتی وجود ندارد کارمزد تبدیل ارز در این سرویس خیلی زیاد است

سرويس خريد و فروش دلار skrill

 

 • سعی کنید از طریق حساب ارزی معتبر که متعلق به خودتان باشد با این حساب کار کنید. فروش اسکریل از طریق این مجموعه در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود و همچنین خرید اسکریل از شما در کمتر از 24 ساعت کاری با شما تسویه ریالی خواهد شد.

نکات مهم در اسکریل

در حال حاضر استفاده از این سرویس برای کاربرانی که در کشورهای زیر هستند ممنوع میباشد که بنابراین از انجام هرگونه سفارشی که در رابطه با این کشورها است معذوریم ( ایران-افغانستان- کوبا – نیجریه- میانمار- کره شمالی – سودان شمالی- سومالی- سودان جنوبی – سوریه و یمن )

Withdraw کردن اسکریل هیچ هزینه ای ندارد ولی مدارک هویتی شما باید تایید شود و سن قانونی شما بیشتر از 18 سال باشد.ارسال مبالغ به ایمیل رجیستر نشده مثل پی پال بوده که بعد از 14 روز به صورت اتوماتیک کنسل می شود. )