بایننس، بزرگترین صرافی رمز ارزی در جهان، مورد بررسی و تحقیقات وزارت دادگستری آمریکا برای دور زدن تحریم‌های روسیه قرار گرفته است. این نهاد در حال بررسی احتمال استفاده‌ی غیرقانونی روسیه از هولدینگ بایننس جهت دور زدن تحریم‌های آمریکا برای انتقال دارایی است. در این پست به بررسی اتهام جدید به بایننس به دلیل دور زدن تحریمات روسیه می پردازیم.

اتهام جدید به بایننس

بر اساس گزارشات، بخش امنیت ملی وزارت دادگستری آمریکا تحقیقاتی را جهت بررسی احتمال دور زدن تحریم‌های مرتبط با حمله‌ی روسیه به اوکراین توسط بایننس یا چندی از مقامات آن آغاز کرده است. منابع بلومبرگ تایید کردند که قبلا گزارشی از این تحقیقات به دست نرسیده و همراه با تحقیقات فعلی از سوی بخش جرائم در حال انجام است.

چانگپنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، هنوز به این ادعاها واکنشی نشان نداده است. انتظار می‌رود که وی جهت کاهش ترس و وحشت در جامعه به این موضوع اشاره کند.

این گزارش در حالی به دست می‌رسد که بازار رمز ارزی در میان رشد ملایم قرار دارد و در حال ریکاوری از فروپاشی‌ها و ورشکستگی‌های ویرانگر گذشته است.

هرچند، این‌گونه گزارش شده است که این صرافی رمز ارزی جهت حل مشکلات پیشین با این وزارتخانه مذاکره داشته است. این مذاکرات پیرامون ادعاهای مبنی بر استفاده‌ی بایننس توسط ایران جهت دور زدن تحریم‌ها انجام شد.

مدتی پیش، بزرگترین صرافی رمز ارزی در جهان در بیانیه‌ای اعلام کرد که آن‌ها به طور کامل از قوانین مالی آمریکا و جهان پیروی می‌کنند.

coingape

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید