احتمال صفر شدن میم کوین ها

احتمال صفر شدن میم کوین ها

زمان مطالعه 2 دقیقه

تحلیلگر باتجربه معتقد است که میم کوین ها به صفر می رسند و تاریخچه بازار کریپتو تکرار خواهد شد. در این مطلب به بررسی احتمال صفر شدن میم کوین ها می پردازیم.

احتمال صفر شدن میم کوین ها

در سال 2019، بازار ارزهای دیجیتال شاهد افزایش میم کوین ها بود که توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرد. با این حال، این هجوم کوین‌های میم، نقدینگی محدود را از بازار آلت‌کوین تخلیه کرد و بسیاری از سرمایه‌گذاران را جا گذاشت.

تحلیلگر برجسته بنجامین کوئن هشدار می دهد که اکثریت این میم سکه ها در نهایت بی ارزش شده و در هاله ای از ابهام محو خواهند شد. او هشدار می دهد که کسانی که پشت ایجاد و تبلیغ این توکن ها هستند، توجه چندانی به سرمایه گذارانی که آنها را خریداری می کنند، ندارند.
به گفته Cowen، هدف اصلی سازندگان میم کوین استخراج نقدینگی هر چه بیشتر از بازار است، در حالی که مردم هنوز در معرض این پروژه های کلاهبرداری هستند. او پیش‌ بینی می‌کند که ظرف چند ماه، این افراد نه تنها از کلاهبرداری‌ هایی که تبلیغ می‌کنند فاصله می‌گیرند، بلکه هر کسی را که بخواهد در مورد اقداماتشان با آنها مقابله کند، مسدود خواهد کرد.

Cowen با کسانی که مدام در دام این کلاهبرداری ها می افتند، ابراز همدردی می کند و بر اهمیت دقت نظر و درس گرفتن از اشتباهات گذشته تأکید می کند. او ناامیدی فزاینده کلاهبرداران را به از بین رفتن تدریجی وجوه، نتیجه اقدامات انجام شده توسط فدرال رزرو نسبت می دهد.

این افراد بی‌ وجدان در تلاش برای کسب سود سریع، پروژه‌های جدیدی را راه‌اندازی می‌کنند، به این امید که یکی از آنها مورد توجه قرار گیرد. هنگامی که به هدف خود رسیدند، یک راگ پول را اجرا می کنند و به سمت طرح بعدی می روند و سرمایه گذاران را با توکن های بی ارزش باقی می گذارند.
Cowen از جامعه ارزهای دیجیتال می‌خواهد که از این پروژه های کلاهبرداری حمایت نکنند و هنگام سرمایه‌ گذاری در بازار بی ثبات میم کوین یا اجتناب کامل از این نوع دارایی، رویکرد محتاطانه‌تری اتخاذ کنند. با انجام این کار، سرمایه گذاران می توانند از خود در برابر ضررهای قابل توجه محافظت کنند و اکوسیستم سالم تری را برای رونق پروژه های قانونی ترویج کنند.

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT