احتمال لیست شدن BONE در Giottus

احتمال لیست شدن BONE در Giottus

زمان مطالعه < 1 دقیقه

صرافی رمز ارزی هندی Giottus به لیست شدن توکن مدیریتی شیبا با عنوان BONE ShibaSwap اشاره کرد. در این پست به بررسی احتمال لیست شدن BONE در Giottus می پردازیم.

احتمال لیست شدن BONE در Giottus

این پلتفرم رمز ارزی در بیانیه جدید خود ادعا کرد که به دیدگاه‌های جامعه شیبا گوش فرا داده است. این پلتفرم یک تصویر تبلیغاتی با داشتن لوگو بون بر روی آن با کپشن «فردا راه‌اندازی می‌شود» پست کرد. فردا مصادف با تاریخ 10 مه است.

در روز 8 مه، Giottus طی یک نظرسنجی توییتری پرسید: «آیا هنوز به BONE نیاز دارید؟» در مجموع 89.2 درصد از آرا به نفع لیست شدن بون در این پلتفرم ثبت شد، در حالی که 10.8 درصد از کاربران رای منفی دادند.

توکن کارمزد شبکه Shibarium با عنوان BONE هنوز توجه شایسته‌ای را از سوی صرافی‌ها به خود جلب می‌کند. در ماه آوریل، صرافی رمز ارزی هندی FlitPay پس از برگزاری نظرسنجی جهت سنجش علاقه‌ی جامعه به لیست شدن بون بر روی پلتفرم خود دست به این اقدام زد.

صرافی OKX واقع در سیشل و صرافی CetoEX در دبی پس از اینکه بون در نظرسنجی‌ها به عنوان توکن مورد علاقه جامعه تعیین شد، از لیست شدن آن خبر دادند.

قیمت بون پس از رسیدن به اوج 2.1 دلار در روز 20 فوریه به شکلی پایدار افت کرد. تلاش خریداران جهت بازگردانی روند صعودی به دفعات با شکست مواجه شد؛ چرا که فروشندگان تمایلی به تسلیم شدن نداشتند. همچنین پیدا شدن اندیکاتور نزولی تقاطع مرگ نیز به وخیم‌تر شدن این شرایط کمک کرد.

U.Today

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه