ارزهایی که از بایننس حذف خواهند شد

ارزهایی که از بایننس حذف خواهند شد

زمان مطالعه 2 دقیقه

شعبه آمریکایی بایننس روز گذشته اعلام کرد بیش از ۱۰۰ جفت ارز دیجیتال از جمله AAVE/USDT، COMP/USDT، EOS/USDT و BCH/BTC را از پلتفرم خود حذف می‌کند. همچنین، به دنبال فشار قانونی ایجاد شده از جانب کمیسیون بورس برای مسدودسازی دارایی‌های بخش آمریکایی بایننس، این شعبه از توقف بازار OTC خود خبر داد. در این پست به معرفی ارزهایی که از بایننس حذف خواهند شد؛ می پردازیم.

ارزهایی که از بایننس حذف خواهند شد

شعبه آمریکایی بایننس دلیل حذف این جفت ارزها را اعلام نکرد، با این حال، خاطرنشان کرد دارایی کاربران در امنیت کامل خواهد بود. جفت‌های اعلام شده امروز ساعت ۱۲ به وقت شرقی حذف خواهند شد و روند واریز و برداشت سپرده‌ها همانند گذشته ادامه خواهد یافت.

ارزهایی که از بایننس حذف خواهند شد

ارزهایی که از بایننس حذف خواهند شد

به این ترتیب تعداد جفت‌های معاملاتی پشتیبانی‌شده توسط بایننس آمریکا به ۲۲۶ عدد کاهش خواهد یافت. شایان ذکر است گزینه‌های خرید، فروش و تبدیل برای اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ از جمله بیت کوین، اتریوم، تتر، USDC و دوج کوین همچنان فعال باقی خواهند ماند.

بایننس آمریکا اعلام نکرد که آیا قصد دارد دوباره جفت‌های حذف شده را به فهرست معاملاتی خود اضافه کند یا نه. با این حال، این صرافی اعلام کرد بازار OTC موقتا به حالت تعلیق درآمده و در صورت فعال شدن آن در هفته‌ها و یا ماه‌های آتی، به کاربران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا روز سه‌شنبه، یک روز پس از شکایت ۱۳۶ صفحه‌ای علیه صرافی بایننس و شعبه آمریکایی آن دستور داد دسترسی بایننس به دارایی کاربران شعبه آمریکایی مسدود شود.

کمیسیون بورس همچنین از بایننس آمریکا می‌خواهد تمامی ارزهای فیات و دارایی‌های دیجیتالی کاربران خود از جمله دارایی‌های مربوط به سرویس استیکینگ را ظرف ۱۰ روز پس از دستور دادگاه بازگرداند.
BinanceUS حدود ساعت پیش اعلام کرد «با توجه به بازخوردی که از جامعه کاربران دریافت کرد» از تصمیم خود برای حذف کردن جفت‌های معاملاتی مبتنی بر USDT منصرف شده است و همه ارزهای دیجیتال و جفت‌های مبتنی بر USDT برای معامله در دسترس هستند. فقط جفت‌های معاملاتی مبتنی بر BTC و BUSD که در جدول بالا لیست شده‌اند حذف خواهند شد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی