پلتفرم اطلاعاتی Santiment اطلاعات جالبی را در مورد افزایش اخیر تسلط اجتماعی ریپل (XRP) منتشر کرده است. در این پست به بررسی افزایش تمایل خرید ریپل و شیبا می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

افزایش تمایل خرید ریپل و شیبا

معیارهای آنچین نشان می‌دهند که ریپل افزایش قابل‌توجهی را در بحث‌های اجتماعی تجربه کرده و به بالاترین سطح اهمیت اجتماعی خود از ماه می تا به امروز رسیده است.
تسلط اجتماعی یک شاخص حیاتی است که به بررسی بحث‌های رسانه‌ای حول یک دارایی یا عبارت خاص می‌پردازد. تحلیلگران Santiment به تحلیل این شاخص پرداخته‌اند و اهمیت افزایش این شاخص و تاثیر آن بر روی افزایش قیمت را بررسی کرده‌اند. آنها پیشنهاد می‌کنند که این روند اغلب منجر به افزایش احتمالی قیمت، مقابله با ترس، عدم اطمینان و شک می‌شود، در حالی که طمع را نیز به چالش می‌کشد.
علاوه بر ریپل، گفتگوها و بحث‌های مهمی پیرامون بیت کوین (BTC) و شیبا اینو (SHIB) نیز در حال انجام است. در حالی که بیت کوین به عنوان محبوب‌ترین رمزارز بازار شناخته می‌شود، شیبا اینو به دلیل پویایی منحصربه‌فرد خود برجسته است.
افزایش گفتگو‌ها در مورد شیبا را می‌توان به اعلام تاریخ راه‌اندازی شیباریوم، پروتکل بلاکچینی لایه 2 شیبا اینو نسبت داد. ارتش شیبا که مشتاقانه منتظر این نوآوری‌ها بوده است، غرق در هیجان است.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید