شرایط انتقال پول با Webmoney

شرایط انتقال پول با Webmoney (وب مانی) چگونه است؟

زمان مطالعه 3 دقیقه

در میان روش‌های مختلفی که برای انتقال ارز و حواله ارزی وجود دارد، وب مانی یکی از روش‌هایی است که استفاده می‌شود. شبکه پرداخت وب مانی به دلیل اینکه برای کاربرانی که در ایران زندگی می‌کنند تحریم نشده است، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. چرا که در مقایسه با سایر کیف پول‌های الکترونیکی مانند PayPal ، استفاده از آن خطری به همراه ندارد. در این مقاله همراه ما باشید تا روش انتقال پول با Webmoney را به شما آموزش دهیم.

انتقال پول با Webmoney چگونه انجام می شود؟

شرایط انتقال پول با Webmoney وب مانی

برای انتقال ارز از طریق این شبکه پرداخت قبل از هر چیز شما نیاز به یک حساب وبمانی دارید. همانطور که گفته شد شما می‌توانید به راحتی خودتان افتتاح حساب وبمانی را انجام داده و از طریق خدمات ارزی اول پرداخت، آن را با یکی از ارزهای دلار یا یورو شارژ نمایید. بعد از اینکه حسابتان به اندازه مورد نیازتان جهت انتقال پول با وب مانی شارژ شد، شما می توانید برای انتقال ارز در WM Keeper Standard اقدام کنید.

  • در مرحله اول باید از طریق WM Keeper Standard وارد کیف پول مورد نظرتان شوید.
  • سپس از طریق منوی بالای صفحه، سمت چپ گزینه Home  و سپس To a Wallet را انتخاب کنید. در همین صفحه، سمت راست، تراکنش‌هایی که اخیرا انجام داده‌اید برای شما نمایش داده می‌شود.
  • در صفحه‌ای که برایتان نمایش داده می‌شود، باید ایمیل شخص گیرنده را وارد نمایید. البته در صورتی که اطمینان دارید فرد مورد نظر شما از WM Keeper Standard در حالت Mini استفاده می‌کند.
  • اگر اطمینان ندارید که فرد گیرنده از چه نوع WM Keeper Standard استفاده می‌کند، می‌توانید شماره کیف پول او را وارد کرده و انتقال پول با وب مانی را انجام دهید. سپس مقدار مورد نیاز از کیف پول مد نظرتان را وارد نمایید. در نهایت باید روش انتقال وجه را انتخاب کرده و گزینه Continue را انتخاب نمایید.

نکات مهم در زمینه انتقال پول با وب مانی

روش انتقال پول با Webmoney

نکته اول: برای انتقال پول با وب مانی می‌توانید از یک حالت استاندارد و یک حالت محافظت شده استفاده کنید.

  • در حالت محافظت شده، فرد گیرنده تنها در صورتی می‌تواند وجه انتقال داده شده را دریافت نماید، که رمزی که توسط شما در اختیارش قرار گرفته است را به درستی وارد کند. مسلما در صورتی که در یک مدت زمان معین این کار انجام نشود، پول به حساب فرد گیرنده انتقال داده نشده و به حساب شما باز می‌گردد.

نکته دوم: به خاطر داشته باشید که انتقال ارز در کیف پول های یکسان قابل انجام است.

  • یعنی شما نمی‌توانید از یک کیف پول دلاری به کیف پول یورویی ارز انتقال دهید.

نکته سوم: در صورتی که آدرس فرد گیرنده را اشتباه وارد کنید، در صورتی که آدرس وارد شده مشابه با آدرس فرد دیگری نباشد، تراکنش با خطا رو به رو می‌شود. در غیر این صورت تراکنش با موفقیت انجام می‌شود.

در مرحله بعد، نوبت به احراز هویت توسط صاحب حساب، یعنی شما می‌رسد. در این بخش می‌توانید برای تایید هویت خود از دو روش ارسال پیام کوتاه و یا اپلیکیشن E-Num استفاده کنید. 

 

بعد از انجام این مرحله، در صورتی که تمام اطلاعات وارد شده درست بوده باشند، پیام موفقیت آمیز بودن تراکنش برای شما نمایش داده می شود.

کارمزد انتقال پول

برای استفاده از این خدمت وب مانی، ۰/۸ درصد از مبلغ کل به عنوان کارمزد برداشته می‌شود که پرداخت آن به عهده فرد فرستنده است. بنابراین در صورتی که قصد انتقال ۱۰۰۰ دلار دارید، باید ۱۰۰۸ دلار موجودی در حسابتان داشته باشید تا ۱۰۰۰ دلار به دست فرد گیرنده برسد. بالای ۷۰۰۰ دلار انتقال، وب مانی کارمزد ۵۰ دلاری دریافت می‌کند.

حالا که با شرایط انتقال پول با Webmoney (وب مانی) آشنا شدید، لازم به ذکر است که مجموعه اول پرداخت انواع خدمات وب مانی شامل: افتتاح حساب وب مانی، شارژ حساب وب مانی، نقد دلار وب مانی، پرداخت با وب مانی را به کاربران خود ارایه می‌دهد.

 

امتیاز 5/5 - از 6 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT